TOP Naujamiesčio lankomos vietos

Butų pasirinkimasVienas smagiausių dalykų jaunos poros gyvenime – ieškotis sau naujų namų. Dabar Vilniuje labai gerai vertinami nauji butai Naujamiestyje. Tai unikali galimybė gyventi populiariame, tačiau vis dar ne pačiame brangiausiame rajone šalia centro. Butai nuo 50000 eurų jau gali pilnai patenkinti kiekvienos jaunos šeimos poreikius, tereikia išsirinkti. Be to, gyvendami Naujamiestyje tikrai visada turėsite ir progą nueiti į kokią nors įdomią vietą. Kiti žmonės, kuriems butai Naujamiestyje netapo naujais namais, į šį rajoną atvykta aplankyti tam tikrų objektų. Štai labai lankomi objektai Naujamiestyje.

Pramogų centras Loftas

Tai vieta Naujamiestyje, kur jau keletą metų pritraukiama labai daug jaunų ir stilingų, protingų žmonių. Jauni žmonės čia keliauja į įvairius renginius, kurie dažniausiai būna muzikiniai. Tad LOFTE koncertavo ir ne viena itin svarbi užsienio žvaigždė. Čia atvyksta ryškios estrados pažibos ir daug žmonių yra čia lankęsi koncertuose. Tai – unikali vieta Naujamiestyje.

Pasų išdavimas

Niekada neteko darytis naujo paso Vilniuje? Jeigu dar neteko ir tik darysitės, keisitės nauju, apsilankysite pačioje Naugarduko gatvės pabaigoje, nors veikiausiai ji skaičiuosis kaip pradžia. Ten yra pastatas, kuriame nuo ankstyvo ryto žmonės laukia galimybės pasigaminti pasą. Nors tai nėra Naujamiesčio pažiba, tačiau labai svarbus valstybei organas.

Vilniaus dizaino kolegija

Viena keistesnių gatvių Naujamiestyje, Kauno gatvėje, kur stilingi dalykai dar nepasibeldę į duris – dizaino kolegijoje. Įsikūrusi pastate, kuriame taip pat prekiaujama ratlankiais, užuolaidomis ir žaliuzėmis, todėl atrodo labai keistai. Kiemo neturi. Išeina studentai tiesiai į Kauno gatvę. Praveria duris – ir jau ant šaligatvio, stotelėje. Kadangi kolegija tokioje nestandartinėje vietoje, gana neįprasta staiga pamatyti krūvą labai stilingų jaunų žmonių. O jų stiliumi abejoti negalima – jie juk mokosi dizaino kolegijoje ir tikrai daugiau dėmesio skiria pasirūpinimui išvaizda.

Vingio kino teatras

Per metus Vingio kino teatre suūžia keletas ar net keliolika kino festivalių, pritraukiančių į Naujamiestį kino gurmanus. Ryškiausi turbūt yra Kino pavasaris bei Scanorama. Kitu metu čia renkasi paprastesnė liaudis ir ateina tiesiog į itin populiariais laikomus kino filmus. Tad jeigu norite pamatyti filmą puikioje kino salėje – tą taip pat galėsite padaryti gyvendami Naujamiestyje.

LRT televizija

Ta televizija, kurią žiūri visa Lietuva, įsikūrusi taip pat Naujamiestyje, šiek tiek toliau už Vingio kino teatro. Konarskiogatvė vakarais neatrodo labai saugi, tačiau šalia LRT pastato jau tikrai būna ramu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *