Kaip naudoti peroksidą plaukams?

PeroksidasPeroksidas yra oksidantas, kuris padeda pašalinti riebalų perteklių iš plaukų. Jis suskaido riebalus, todėl plaukai tampa švarūs ir atsinaujinę. Naudojant peroksidą plaukams, jie gali išsausėti ir būti pažeisti, tačiau daugumai žmonių tai yra naudinga kaip kondicionavimo priemonė kartą per savaitę. Gudrybė ta, kad reikia naudoti tik nedidelį kiekį ir vengti per didelio šios cheminės medžiagos poveikio plaukams. Peroksidas taip pat turi daug kitų panaudojimo būdų "pasidaryk pats" grožio procedūroms; tai puiki dažų šalinimo priemonė, kuri nedaro tokios žalos kaip baliklis. Peroksidu galite pašalinti įsisenėjusias dėmes nuo drabužių ir kilimų, balikliu gydyti spuogus ant nugaros, pašviesinti antakius, balinti pageltusius dantis, pašalinti įdegio linijas ar net balinti akių pieštuko tatuiruotes! Apžvelkime keletą šių fantastiškų peroksido panaudojimo būdų.

Odos pertekliaus šalinimas peroksidu

Peroksidas dažnai naudojamas kaip riebalus mažinanti priemonė, padedanti išlaikyti plaukus švarius. Oksiduojantis peroksido poveikis suskaido riebalus ir pašalina juos iš plaukų. Peroksido naudojimas ant plaukų gali juos išsausinti ir pažeisti, tačiau dauguma žmonių mano, kad jis naudingas kaip kondicionavimo priemonė kartą per savaitę. Gudrybė ta, kad reikia naudoti tik nedidelį kiekį ir vengti per didelio šios cheminės medžiagos poveikio plaukams. Jei riebalai šalinami per dažnai ir per kruopščiai, galvos oda, norėdama tai kompensuoti, gamins riebalų perteklių. Jei riebalai nepašalinami, plaukai taps riebūs. Peroksidą kaip riebalų šalinimo priemonę reikėtų naudoti tik kartą ar du kartus per mėnesį.

Geltonų dantų balinimas

Peroksidas yra veiksmingas ir saugus būdas natūraliai balinti dantis. Procesas paprastas – tiesiog sumaišykite lygias vandenilio peroksido ir vandens dalis ir 1-2 minutes šluostykite mišinį burnoje. Kad pasiektumėte geresnių rezultatų, taip pat galite pridėti geriamosios sodos. Atkreipkite dėmesį, kad poveikis yra laikinas ir nuplaunamas po kito dantų valymo. Peroksidas reaguoja su dantų emaliu ir šviesina geltoną spalvą bei dėmes. Mišinį galite tepti ant dantų mažu šepetėliu. Jei turite jautrius dantis, galite naudoti burnos apsaugą arba šluostę, kad apsaugotumėte dantenas nuo peroksido.

Antakių balinimas

Perokside pamirkytu vatos tamponėliu pašviesinkite antakius, jei jie per tamsūs. Užtepkite peroksidą ant antakių 45 laipsnių kampu. Tai neleis peroksidui patekti į akis. Jei antakiai per šviesūs ir norite tamsesnių, galite naudoti tamsesnio atspalvio antakių pieštuką. Jei jūsų plaukai šviesesni, peroksidu galite patamsinti antakius. Tiesiog užlašinkite peroksido lašintuvu ant norimos plaukų dalies ir palikite 5 minutes. Kai pasieksite norimą plaukų spalvą, peroksidą galite naudoti kaip kondicionierių, kad plaukai neišsausėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *