Kokias moto prekes galima pirkti internetu

Renkantis moto prekes, svarbu žinoti, ko jums iš tiesų reikia, ir tada tikrai nesunkiai galėsite išsirinkti reikalingą moto prekę. Rinkdamiesi šias prekes pastebėsite, kad moto prekės gali būti skirstomos į tokias kategorijas kaip padangos ir diskai, GPS, video ir audio prekės, moto dalys ir jų priedai, moto chemija, tepalai, kiti dalykai. Moto prekes matysite kaip tam tikras motociklo dalis, kaip šalmus, moto aprangą, motociklininkų krepšius ir moto aksesuarus. Nuo jų ir pradėsime.

Moto aksesuarai

MotociklaiJeigu automobilių aksesuarai turi daug pasirinkimų, ir ten gali būti ir kvepiančios eglutės pakabinamos, ir veidrodėlių auselės, ir visokie lipdukai, tai moto prekių skyriuje aksesuarai parenkami paprasčiau. Dažniausias aksesuaras yra tiesiog motociklo užvalkalas. Jo funkcija yra saugoti jūsų moto priemonę nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip drėgmė, dulkės, purvas. Šie užvalkalai gali būti įvairių dydžių, priklausomai, kokią moto priemonę planuojate uždengti. Taip pat jie gali ir kainuoti skirtingai. Kainos skirsis nuo apvalkalo dydžio ir nuo firmos, kuri jį gamino.

Motociklininkų krepšiai

Jeigu norite išsirinkti krepšį, pamatysite, kad jų yra gana skirtingų. Vienas dažniausiai naudojamų motociklininkų krepšių yra krepšys ant bako. Jis netrukdo važiuoti, taip pat nekenkia motociklo stabilumui. Jeigu kabintumėte krepšį ant kažkurio šono, tada iškart būtų didesnė apkrova vienai pusei. Taip pat, jeigu kabintumėte maišą ant priekio arba ant galo, tai ir vėl susidurtumėte su situacija, kada atsiranda tikrai labai didelis svoris tik gale arba tik priekyje. O štai krepšys ant bako sukuria svorio perkėlimą tiesiog ant paties centro, ir dėl to galima stabiliai važiuoti. Visgi, jeigu ruošiatės į ilgą kelionę ir norite vežtis daugiau daiktų, tada gali būti kad prireiks ir didelio krepšio – plastikinės saugyklos, dedamo ant galo. Tai kitaip vadinama tiesiog nuimama bagažine. Jos ir kaina bus didesnė nei krepšio ant bako.

Apranga

Kiekvienas motociklininkas turi turėti tinkamą aprangą. Geros pirštinės užtikrina, kad rankos nenuslys nuo vairo ar nuo tam tikrų svirčių. Speciali apranga apsaugo nuo vėjo, šalčio, lietaus, tačiau kartu turi ir užtikrinti galimybę kūnui lengvai kvėpuoti. Be to, tikra motociklininko apranga yra sunki, ji sveria kelis kilogramus, kadangi ji turi tam tikrus metalinius įtvarus, saugančius nuo stuburo ir kitų kaulų lūžių, esant avarinei situacijai. Motociklininko batai taip pat yra specialūs, saugantys ir padedantys kelionei.

One thought on “Kokias moto prekes galima pirkti internetu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *