Paskutinė buhalterių vasaros šventė

BuhalterijaNet ir sudėtingas buhalterines paslaugos Vilniuje teikiančioms bendrovėms, atėjus progai, reikia tinkamai atsipalaiduoti. Taip mano ir vien buhalterių įmonė, kuri vasaros uždarymą nusprendė padaryti jau rugsėjo viduryje. Buvo išnuomota pirtis, sodyba prie ežero, kur plėtojamas kaimo turizmas. Šventė buvo su šeimomis, tad visi turėjo, ką jos metu veikti, kaip maloniai atsipalaiduoti.

Apie buhalterijos paslaugas plačiau skaitykite https://www.auditas.lt/

Bendruomenę stiprinančios užduotys

Nuostabioje gamtos apsuptyje susirinkęs buhalterių iš Vilniaus kolektyvas susirinko tikrai ne tik valgyti, džiaugtis pirties malonumais ir šokiais. Šventės programoje buvo numatyta daugiau veiklų, taigi, ne tik kiekvienas turėjo, ką veikti, bet ir buvo sugalvota, kaip sustiprinti visą kolektyvo dvasią. Daugiausiai simpatijų sulaukė dažnas tokių vakarėlių žaidimas – protmūšis. Jo metu buvo uždavinėjami klausimai, susiję su buhalterija ir su įmonės veikla. Tiesa, kai kurie buhalteriai vėliau piktinosi, kad protmūšis priminė egzaminą, kurio neišlaikiusieji turėjo dėl to sielotis. Visgi, buvo ir daugiau žaidimų, kur vyravo komandinės varžybos, buvo skatinamas geresnis suartėjimas, bendradarbių pažinimas, santykių gerinimas tarp vadovų ir darbuotojų.

Vaikų pramogos

Kadangi šventė buvo numatyta kolektyvui su šeimomis, tai, žinoma, reikėjo sudaryti sąlygas pasilinksminti ir vaikams bei motinoms su mažais kūdikiais. Tuo tikslu buvo pasiūlytas ir specialus žaidimų kambarys. Jame buvo pakankamai pramogų mažiesiems. Batutas, kamuoliukų baseinas, taip pat čia atskirai buvo ir skanumynų, nekenkiančių sveikatai, stalas. Vaikams prižiūrėti buvo paskirtos kelios moterys, dirbančios žaidimų kambariuose. Taigi, net ir mamos galėjo atsipalaiduoti ir palikti savo atžalas žaisti.

Šokiai iki ryto

Vakare, žinoma, buvo pakurta pirtis, ir visi pasidžiaugė šiais malonumais. Ne paslaptis, kad jau šiek tiek atvėsus orams, prasidėjus rudeniui, į pirtį eiti norisi dar labiau. Ten apšilti, o tada jau pliūkštelėti į šaltą upės vandenį. Be pirties taip pat virė ir tikras šokių maratonas. Kiekvienas sulaukė savo mėgstamos dainos, mat buvo prieš tai padaryta muzikinė rinkliava – kiekvienas turėjo atsiųsti savo dainą ir vėliau gavo pagal ją pašokti. Taigi, pagaliau neliko žmonių, kurie skųstųsi „kas čia per muzika, kas čia per didžėjus“. Šokiai tęsėsi iki ryto, ir pagaliau vėlai vakare visi nusiramino ir nuėjo miegoti saldaus miego. Kitą rytą dar visų laukė bendri pusryčiai, kas norėjo, galėjo eiti žaisti lauke futbolo. Deja, visą naktį prašėlę, dauguma jau nebenorėjo užsiimti įvairiomis sveikatingomis veiklomis – norėjosi tiesiog važiuoti namo ir dar ilgai prisiminti šią puikią šventę.

Pirtys: http://pirtys.lt/

One thought on “Paskutinė buhalterių vasaros šventė

  1. Viena iš pramogų tokiame renginyje galėjo būti ir lietuviškos sutartinės. Tokia patirtis labai pradžiugina ir pralinksimina žmones bei padeda geriau susipažinti su savo tautos muzika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *