Vaizdo stebėjimo kameros : kaip išsirinkti tinkamas?

Kiekvienas mūsų nori būti užtikrintas, kad asmeninis turtas bus apsaugotas nuo ilgapirščių, todėl vertėtų pagalvoti apie tai, kokios apsaugos sistemos galėtų geriausiai pasiteisinti. Pasirinkimo galimybių šiandien turime iš tiesų daug, todėl nusprendus įsirengti apsaugos kamerą nereikėtų skubėti apsispręsti. Prekyboje šiandien yra siūlomos labai įvairios vaizdo stebėjimo kameros, tad tuomet, jei atkreipsite dėmesį į keletą šių apsaugos sistemų funkcijų, rasti palankiausias galimybes galėsite gerokai paprasčiau. Taigi, ką svarbu įvertinti?

Judesio aptikimo funkcija

Tokia galimybė gali padėti išvengti „tuščio“ filmavimo, kuomet aplinkoje nieko nevyksta. Apsaugos kameros su judesio aptikimu ne tik padeda taupyti kameros energiją, bet taip pat leidžia gerokai paprasčiau peržiūrėti įvairius užfiksuotus įrašus. Tuo atveju, jei kamera filmuotų 24 valandas per parą, peržiūrėti visą užfiksuotą medžiagą gali būti tikrai sudėtinga, tačiau tuomet, jei kamera turi judesio aptikimo funkciją, filmavimas pradedamas tik tada, kuomet aplinkoje kas nors vyksta.

Apie vaizdo stebėjimo kameras skaitykite čia.

Kameros maitinimo tipas

Vaizdo stebėjimo kameros gali būti maitinamos nuo elektros lizdo arba veikti su baterija, todėl vertėtų pasvarstyti, kuris šių pasirinkimų galėtų būti palankesnis. Jei kamera veiks su baterija, svarbu pasidomėti, kokia yra jos budėjimo trukmė: jei ji bus pakankamai ilga, tokiu atveju galėsite būti užtikrinti, kad nieko nepraleisite, ir tuomet, jei bus užfiksuotas tam tikras nusižengimas, nebus sudėtinga identifikuoti nusikaltėlį. Jei norite būti užtikrinti, kad kamera veiks nepertraukiamai, galite rinktis ir tokias apsaugos sistemas, kurios yra pajungiamos į elektros tinklą.

Vaizdo stebėjimas nuotoliniu būdu

Užfiksuoti vaizdai gali būti stebimi juos perkėlus į kompiuterį, tačiau taip pat gali būti aktualus vaizdo stebėjimas realiuoju laiku. Ši galimybė neleidžia nieko praleisti: pavyzdžiui, jei aptinkamas judesys, jums gali būti siunčiamas pranešimas, ir netrukus galėsite peržiūrėti, kas vyksta stebimoje teritorijoje. Visai nesvarbu, kur jūs būtumėte, fiksuojamus įrašus galėsite peržiūrėti iš karto, taigi, būsite visiškai ramūs, kad nieko nepraleidote.

Atminties kortelės palaikymas

Fiksuojami vaizdo įrašai yra saugomi atminties kortelėje, ir vėliau jie gali būti perkeliami į kompiuterį ar tiesiog ištrinami. Jei vaizdo stebėjimo kameros veikia nuolatos, ypatingai svarbu tai, kad palaikoma atminties kortelė būtų pakankamai talpi, nes vietoj seniausių įrašų įprastai yra įrašomi nauji. Būtent todėl palanku atsižvelgti į tai, kokios talpos kortelės yra palaikomos: kuo didesnė bus atminties kortelės atmintis, tuo didesnė tikimybė, kad jūs nieko nepraleisite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *