Prieš techninę apžiūrą

Artėjant technikinės galiojimo pabaigai, reikia gerai pagalvoti, kurios automobiliu dalys jau turėtų būti keičiamos, kurios taisomos. Jeigu mašina sena, gal net neverta jos varyti per techninę apžiūrą. Jeigu ji dar gana gero stovio, tuomet reikia tik pašlifuoti, patvarkyti kai kuriuos dalykus ir būtų galbūt galima vykti toliau. Tad į ką atkreipsime dėmesį ir kurias auto dalis tvarkysime, artėjant techninei apžiūrai?

Paslėpti rūdis

DalysPrastai atrodantis automobilis nebus praleidžiamas. Jeigu parūdijo sparnai, jeigu mašinos apačia surūdijusi – teks padirbėti, kol visa tai ištaisysite. Finansiškai tai neatsieis brangiai, nes vis tiek bus pigiau nei kokios nors auto dalies keitimas. Rūdis paslėpsite nuo mašinos šonų su kibirėliu dažų, o apačioje esant rūdims, jas galima bus nutepti tiesiog su skystu bitumu ar kita priemone, padedančia paslėpti rūdis. Išvaizda yra svarbi, nes ji išduoda ir tam tikrą mašinos būklę. Be to, jeigu kėbulas labai surūdijęs, vadinasi, jis ir sulūžtų lengviau, jeigu kas nors atsitrenktų. Taip didėtų ir sunkios avarijos rizika.

Sutvarkyti lempas

Kai kurios automobiliu dalys gal net ir turėtų būti pakeistos. Artėjant apžiūrai, reikia įsitikinti, kad puikiai veikia visos lempos, reikalingos mašinai. Todėl reikėtų jas tikrai gerai apžiūrėti ir sutvarkyti, gal net pakeisti. Galima pirkti originalias auto dalis arba tokias, kurios būtų panašios į originalią.

Sutvarkyti veidrodėlius

Veidrodėliai – tai ne dekoratyvinės mašinos ausys, o labai svarbi optinė priemonė, leidžianti matyti, kas vyksta už jūsų ir kažkur netoliese. Jeigu jie įdaužti, sumušti, subraižyti ar sulankstyti, ta taip pat gali būti priežastis, dėl ko jūsų transportas bus blogai įvertintas ir neatitiks reikalavimų. Taigi, jums būtinai reikėtų pasistengti tai sutvarkyti.

Patikrinti stabdžius

Aišku, artėjant apžiūrai, būtina pasirūpinti stabdžių kokybe. Kada kaladėlės jau yra sudilę, kažkas prastai veikia, mums praneša mirksinti lemputė. Todėl, jeigu manote, kad kažkas negerai – pasikeiskite iš karto. Nėra tikslo važiuoti su kažkokiu gedimu, nes taip tik turėsite papildomai mokėti už antrą pravažiavimą, taip pat ir gaišti savo laiką. Tad tokius esminius dalykus geriau susitvarkyti iš anksto.

Jeigu variklis leidžia tepalus – negerai

Tais atvejais, kai iš variklio bėga tepalai, reikia pirmiau varyti pas meistrą į servisą. Tegul jis patikrina ir pasako, kur yra tikroji šio automobilio bėda. Tuomet galėsite geriau ir kokybiškiau viską sutvarkyti bei atvažiuoti į technikinę su iš anksto sutvarkyta mašina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *