Kokias automobilių dalis žmonės perka daugiausiai?

Atidarę elektroninės auto detalių parduotuvės www.AutomobiliuDalys24.lt puslapį matysime, kad čia galima rasti tikrai nemažą dalių pasirinkimą. Tačiau nors dalių ir yra tikrai daug, galima įsivaizduoti, kad kai kurias iš jų perka itin retai, o kitų vis tenka užsakinėti papildomai, nes žmonės jas tikrai greitai išperka. Žvelgdami visos šalies mastu, bandysime išskirti, kokias auto dalis žmonės iš tiesų gana dažnai perka.

Pavasariniai auto dalių pirkiniai

Dalys mašinomsPasirodo, auto dalių pirkime yra tam tikras sezoniškumas, kaip ir drabužių versle. Kaip aprengsime automobilį, ar ką patobulinsime viduje – priklausys nuo metų laiko. Štai pavasarį pats perkamiausias dalykas, žinoma, yra vasarinės padangos. Nes su žieminėmis važinėti kietu asfaltu būtų per didelė prabanga. Taip pat pasikeičia žmonės ir langų plovimo skystį. Vietoje vadinamojo antifryzo, perkamas paprastas vasarinis skystis. Vasarą dar labiau norisi pasirūpinti savo ratų kokybe, kad jau tenka keisti padangas. Todėl dažnai yra keičiami ir lieti ratlankiai. Be to, senieji per žiemą kartais būna patyrę įvairių traumų, o tai nėra malonus dalykas, taigi, vien dėl to tenka pirkti tam tikras auto dalis. Daug žmonių pavasarį perka ir naujus valytuvus, siekdami itin švaraus pavasarinio stiklo blizgesio. Taip pat dažnai perkami ratų guoliai, duslintuvai, vairo stabilizatoriaus traukė, lemputės, poliravimo įvairūs reikmenys, paskirstymo dirželiai. Vasarą važinėti saugiau, lengviau, paprasčiau. Todėl ir sudėtingų daug dalių nereikia. Nebent mašina žiemą nukentėjo, kažkur paslydo, ir dėl tenka ją tvarkyti jau ištirpus slidiems paviršiams.

Rudeniniai pirkiniai

Žiemai tenka ruoštis rimčiau. Tada ir perkamos žieminės padangos, kuo geresnės, naujos, kartais net dygliuotos. Taip pat reikia ir kito langų skysčio – kuris neužšaltų ir apsaugotų priekinį stiklą nuo ledo sluoksnio susidarymo. Žiemą lengviau išsikrauna prastas akumuliatorius, todėl iš rudens atsakingi vairuotojai perka ir naują akumuliatorių, prieš tai įvertinę, kaip dirba jų senasis. Reikalinga nuo perkaitinimo žiemai turėti ir aušinimo skystį. Nes variklis gali perkaisti, dirbdamas itin sunkiai dideliame šaltyje. Tuomet būna labiau pardavinėjami ir termostatai, pakaitinimo žvakės, kuro filtrai bei salono filtrai. Ypatingas dėmesys tenka ir stabdžių kaladėlėms. Jos, kaip ir padangos, gali nulemti nemažai, kai tenka stabdyti slidžiame kelyje. Daug žmonių pasikeičia ir alyvą, filtrus varikliui. Kai kurie apskritai važinėja daugiau tik žiemą, vasarą naudoja dviračius. Todėl prieš žiemą ir auto detalės yra perkamos gausiau, labiau siekiant gero rezultato.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *