Riebalų nusiurbimo operacija: greitas efektas ar perdėta pasaka?

Nemažai moterų, ypač vyresniame amžiuje, svajoja apie riebalų nusiurbimą, kuris, anot jų, išspręstų nemažai bėdų bei suteiktų pasitikėjimą savimi. Nors dažniausiai riebalų nusiurbimas yra aktualesnė tema vyresnio amžiaus moterims, tačiau, deja, apklausos rodo, kad vis daugiau jaunų mergaičių, įtakojamų tiek lietuvių, tiek ir vakarų žiniasklaidos, teigia, kad vis dažniau pagalvoja apie plastinę operaciją, kurią norėtų atlikti ateityje. Susikurtas tobulas efektas dažniausiai ateityje klientes gali nuvilti, nes vis dėlto beveik niekada neįmanona tapti tokios išvaizdos, kokią diktuoja žurnalų viršeliai.

Lūkesčiai

Riebalų šalinimasViena didžiausių problemų, kodėl merginoms ar moterims tenka nusivilti riebalų siurbimo operacijomis – tai susidaręs stereotipas, kad tai lengvas būdas atsikratyti antsvorio. Išties ši procedūra skirta moterims, kurioms niekaip nepavyksta atsikratyti tam tikroje vietoje susidariusio riebalinio sluoksnio, kuris dažniausiai atsiranda po gimdymo. Tačiau tai, be jokios abejonės, neleidžia pašalinti didelio kiekio riebalų, o tik ne daugiau nei 3kg. Todėl dažnai merginoms, kurios svajojo išspręsti savo problemas šia procedūra reikėtų nedėti tiek vilčių ir pasidomėti labiau, o tuomet vis dėlto derinti sveiką mitybą kartu sportu, norint pasiekti norimų rezultatų.

Greitas efektas

Labai dažnai tikimasi, kad riebalų nusiurbimas taip pat yra greitą poveikį suteikianti operacija po kurios greitai matomas pokytis. Iš dalies tai yra tiesa, tačiau panagrinėjus atidžiau galima įsitikinti, kad tai vis dėlto ilgas gyjimo procesas. Mat be jokios abejonės riebalų nusiurbimo pirmasis efektas yra šiek tiek matomas iš karto, tačiau reikia nepamiršti save saugoti, nes pooperacinis laikotarpis nėra itin trumpas, jei jį laikysime kaip kelią iki galutinio rezultato. Pats galutinis rezultatas, kai galutinai dingsta patinimai ir viskas „nusėda“ į vietas yra tik po 4-5 mėnesių.

Dviguba nauda

Nors šiandien ypatingai populiari riebalų nusiurbimo operacija su papildoma paslauga – krūtų ar sėdmenų padidinimu savo paties riebalais. Tai išties yra vienas patogiausių ir natūraliausių būdų pataisyti savo kūną ir yra ypatingai aktualu po moterims po gimdymo, mat riebaliukai dažniausiai šiek tiek išlieka, o krūtinė nuo maitinimo ištuštėja ir pakeičia formą. Todėl ši procedūra išties bus pravarti, tačiau atsiminkite, jog pooperacinis laikotarpis bus gan sunkus, o ir riebalų adaptavimasis ir priėmimas į kūną gali būti šiek tiek rizikingas ir komplikuotas, todėl rinkitės geriausius specialistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *