Kūrybiškumo svarba įsirengiant naują virtuvę

PatoguNors dauguma galvoja, kad gražiai ir stilingai virtuvei reikia tik naujų baldų bei naujai išdažytų sienų, galima drąsiai teigti, jog tai didžiulis mitas. Nors baldų salonai gali pasiūlyti pačius stilingiausius badus ir virtuvės baldai kaune, Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste išties patrauks kiekvieno akį, tačiau vis dėlto pagrindinis indėlis į jūsų jaukią ir patogią virtuvę yra skonio jausmas sukoreliuotas su kūrybiškumu. Žinoma, ne visi žmonės turi išlavinta skonį, tačiau čia visuomet galima pasitelkti dizainerio pagalbą arba ieškoti kitų būdų, kaip padaryti savo virtuvę stilingą ir jaukią.

Planavimas

Visų pirmiausia virtuvė turi būti tiek pat funkcionali, kiek ir stilinga, todėl prioritetą teikite jos išdėstymui, funkcionalumui ir išplanavimui erdvėje. Čia, be jokios abejonės, taip pat pasitelkę kūrybiškumą galite gauti labai įdomių rezultatų, kurie padarys jūsų virtuvę išskirtinę. Pagrindinė taisyklė – patogumas. Išplanuodami virtuvę galvokite apie tai, kaip jūs gaminate, ko dažniausiai jums prisireikia ir planuose išdėstykite viską taip, kad viskas būtų po ranka.

Spalvos

Nepamirškite, kad kiekvienas elementas turi derėti tarpusavyje. Visų pirmiausia rinkitės tinkamą sienų spalvą, kad ji būtų praktiška ir paryškintų patalpos privalumus, paslėpdama trūkumus. Mažas patalpas stenkitės dažyti šviesiomis spalvomis tam, kad vizualiai virtuvė taptų didesnė, šiandien šviesios spavlos interjere yra be galo madingos. Nevenkite ir šviesių ar natūralių žemiškų spalvų baldų, kurie atrodytų tiek ir kontrastingai bei išsiskiriančiai, tiek ir derėtų visumoje. Tokie virtuvės baldai kaune, Vilniuje ar kitame mieste nors ir gali nekainuoti daug, tačiau visuomet atrodys puikiai, o jei baldų salonuose nerandate tinkamo baldo, tuomet užsisakykite individualiai.

Dizainas

Ne visi gali sau leisti dizainerio paslaugas, kurios išties atsieina ne pigiai. Tačiau bent kažkiek turint kūrybiškumo ir išlavinto skonio, galite drąsiai ieškoti virtuvės idėjų internete ir jas pritaikyti savo virtuvėje – įrengti virtuvę pagal vieną idėją arba tiesiog sujungti tam tikras atskirų idėjų detales. Visuomet klauskite savo draugų ar atimųjų nuomonės bei patarimo, juk bendravimas su kitais dažnai suteikia įkvėpimo ir leidžia gimti naujoms idėjoms, kurios gali realizuotis naujais pavidalais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *