Drabužinės ir spintos stumdomomis durimis praktiškai namų erdvei

Namų interjero kūrimas ir tvarkymas – atsakinga, tačiau varginanti užduotis, kuriai neturėtume gailėti jėgų ir laiko. Vienas svarbiausių gyvenamosios aplinkos baldų – tvarkinga ir funkcionali spinta. Sparčiai populiarėjančios drabužinės ir spintos stumdomomis durimis padeda racionaliai planuoti rūbų laikymo zoną. Tiesa, šiuo atveju labai svarbu įvertinti vidinį spintų ir drabužinių išplanavimą ir rinktis aukštos kokybės stumdomas sistemas, kurios džiugins ilgaamže ir patikima eksploatacija.

Spinta ar drabužinė?

BaldaiPlanuodami interjerą, turime nuspręsti, kur laikysime drabužius, t. y. vienas aktualiausių klausimų – kas racionaliau: spinta ar drabužinė? Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Šiuo atveju didžiausias dėmesys skiriamas namų erdvei. Paprastai, jei namuose nėra daug vietos, pasirenkamos drabužių spintos. Drabužinė pati savaime reikalauja daugiau erdvės, todėl jos įrengimas daugiabutyje gali sukelti nepatogumų. Spinta stumdomomis durimis gali būti pritaikoma net ir siaurame prieškambaryje ar mažame miegamajame. Tai itin praktiškas sprendimas, leidžiantis gyvenamąją erdvę apstatyti baldais, kurių negalėtumėte laikyti su įprastomis varstomomis konstrukcijomis. Drabužinė rekomenduojama erdviems namams, kuriuose atskiros patalpos įrengimas nekeltų sunkumų. Tiesa, šiuo atveju būtina skirti itin daug dėmesio vidiniam išplanavimui. Paprastai čia laikomi ne tik drabužiai, bet ir įvairūs aksesuarai, buitinė technika, patalynė ir t. t.

Įrengimo sprendimai

Drabužinės ir spintos stumdomomis durimis gali būti montuojamos praktiškai bet kokioje erdvėje. Moderni slankiojančių durų sistema gali būti pritaikoma įvairių dydžių patalpoje ar kambariuose su nelygiomis lubomis, pvz., po laiptais ar palėpėje. Tiesa, kuo mažiau vietos drabužių laikymui turėsite, tuo sunkiau bus atsirinkti ir susisteminti turimą garderobą. Įrengiant spintą ar drabužinę, būtina pagalvoti ir apie tai, kiek žmonių minėtuoju baldu naudosis. Nuo to priklauso ir vidinio išplanavimo sprendimai, pvz., jei spinta naudosis ir maži vaikai, reikia lentynų ir stalčių, kurie būtų mažiesiems lengvai pasiekiami. Primename, kad stumdomos konstrukcijos užtikrina maksimalų saugumą ir saugo nuo pirštų prisivėrimo, todėl gali būti montuojamos net ir vaikų kambaryje.

Kad būtumėte tikri spintų praktiškumu, siūlome pasidomėti baldininkų paslaugomis. Baldų gamyba pagal individualius užsakymus realizuos novatoriškiausius klientų sumanymus ir padės racionaliai išplanuoti gyvenamosios erdvės plotą. Primename, kad svarbu įvertinti ne tik išorinį spintų dizainą, bet ir jų praktiškumą. Šiuo atveju baldininkai gali pasiūlyti išvažiuojančias lentynas, besisukančias drabužių pakabas ir kitus originalius sprendimus, leidžiančius taupyti vietą. Kad drabužinė ar spinta būtų patogi ir praktiška, siūlome pagalvoti ir apie vidinio apšvietimo sistemą.

One thought on “Drabužinės ir spintos stumdomomis durimis praktiškai namų erdvei

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *