Patarimai, padėsiantys įsirengti stilingą ir funkcionalią virtuvę

VokeKiekvienuose namuose virtuvė yra viena svarbiausių patalpų, kurioje ne tik praleidžiama nemažai laiko, bet ir galima rasti daugybę daiktų, pačių funkcionaliausių baldų bei buitinės technikos. Be jokios abejonės, kiekvienais metais vis keičiasi ir tobulėja interjero dizaino idėjos, o kartu su jomis ir svetainės, miegamojo ir virtuves baldai – jų dizainas, tesktūros, spalvos ir pasirinkimai. Tačiau įrenginėjant kiekvienas patalpas vis dėlto egzistuoja jau nusistovėjusios pamatinės taisyklės. Šiandien aptarsime keletą taisyklių, kuriomis derėtų vadovautis įrenginėjant virtuvę.

Sienos

Visų pirmiausia derėtų teisingai paruošti virtuvės sienas patalpos apstatymui. Atrodo, jog elementaru, kad virtuvėse tapetai nėra protingas ir praktiškas sprendimas, tačiau reikėtų nuspręsti ką išties vertėtų pasirinkti. Būkite kūrybiški ir praktiški, norėdami sukurti protingą dizainą – tai yra svarbiausia taisyklė. Kalbant apie funkcionalumą, rekomenduojama sieną prie kurios baldų komplektas bei viryklė išpuošti specialiomis plytelėmis ar lentelėmis, kurios būtų atsparios riebalams, kurių sunku išvengti, gaminant maistą. Toks sprendimas padeda lengvai nuvalyti paviršių ir išlaikyti jį gražiu. Be jokios abejonės, funkcionalumą galima derinti su dizainu. Tiek pačios plytelės gali atrodyti skoningai, tiek ir kitos tekstūros sienos. Tereikia šiek tiek kūrybiškumo ir skonio.

Baldai

Kitas itin svarbus žingsnis yra teisingas baldų pasirinkimas. Be jokios abejonės, visų pirmiausia virtuves baldai turėtų būti praktiški tiek kalbant apie švarą, tiek ir apie jų talpumą. Maisto gaminimas dažnai būna viena ir didžiausią nešvarą keliančių veiklų namuose, todėl virtuvės baldų paviršiai turėtų būti lengvai nuvalomi, atsparūs riebalų įsigėrimams bei dėmėms ir net atsparūs karštiems indams. Negana to, reikėtų nepamiršti, jog virtuves baldai taip pat turi būti ir talpūs, atsižvelgiant į tai, jog virtuvėje tikriausiai esti daugiausiai įvairių namuose esančių daiktų. Visi indai bei kiti daiktai turėtų sutilpti spintelėse, nes tik švarus ir neperkrautas paviršius galės atrodyti švariai ir erdviai.

Išdėstymas

Dažnas pamiršta, jog virtuvės baldų ir buitinės technikos išdėstymas yra labai svarbus aspektas, todėl raginame to nepamiršti Jus. Visuomet galvodami apie funkcionalumą virtuvės baldus ir techniką išsidėstykite taip, jog būtų patogu gaminti ir nebūtumėte priversti nuolat vaikščioti po visą virtuvę gaminimo metu su šlapiomis ar nešvariomis rankomis.

Vonios baldai irgi gali būti funkcionalūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *