NT brokeris: „AmberCity“ projektas kurtas atsižvelgiant į pirkėjų poreikius

Auganti nekilnojamojo turto paklausa skatina NT vystytojus ieškoti patogesnių ir funkcionalesnių sprendimų. Vienas tokių – itin didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukęs „AmberCity“ projektas. Ilgametę patirtį turintis NT brokeris teigia, kad šis projektas yra puikus pavyzdys, kaip už optimalią kainą pirkėjui pasiūlyti tai, kas geriausia.

Reikalavimas Nr. 1 – patogu ir saugu

AmberCityVienas svarbiausių „AmberCity“ projekto privalumų – saugi ir draugiška gyvenamųjų namų kaimynystė. Praktika rodo, kad vis daugiau Vilniaus gyventojų, vertindami aktyviai pulsuojantį miesto ritmą, tuo pačiu ieško būsto, kuriame galėtų mėgautis privatumu ir tyla. Šiuo atveju patogiai išplanuoti daugiabučiai yra išsidėstę aplink didelį, šiuolaikišką ir jaukų vidinį kiemą, kuriame įrengtos poilsio zonos ir iškylų vietos jaukiam laisvalaikiui su šeima ar draugais. Čia taip pat stovi lauko treniruokliai, įrengtos pavėsinės, modernios, saugios ir lavinančios vaikų žaidimo aikštelės laisvalaikiui su mažaisiais šeimos nariais. Vidinį kiemą puošia baseinas.

Daug dėmesio skirdami estetiniams sprendimams, NT vystytojai investavo į gyvenamąją aplinką, tvarkingus pasivaikščiojimų ir dviračių takus. Suprantant gyventojų saugumo poreikius, projekto teritorija stebima patikimomis IP vaizdo kameromis. Gyventojų privatumu ir saugumu rūpinasi telefonspynėmis saugomi įėjimai ir rakinamos laiptinės. Sprendžiant itin aktualų ir sostinėje nuolatos stiprėjantį automobilių stovėjimo vietų klausimą, projekte įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, gyventojams taip pat siūlomos antžeminės automobilių vietos.

Reikalavimas Nr. 2 – kokybiška ir funkcionalu

Nekilnojamojo turto brokeris teigia, kad ne mažiau nei gyvenamoji aplinka ir susisiekimas su svarbiausiais miesto objektais yra svarbi namų kokybė ir būstų išplanavimas. „AmberCity“ daugiabučiai išsiskiria ilgaamžiu ir patvariu fasadu, kuris traukia akį savo šiltomis spalvomis. Čia sumontuoti A klasės pastato energinio naudingumo sertifikavimo reikalavimus atitinkantys, dideli trijų stiklų langai su trigubu selektyvinio stiklo paketu. Tokie butai yra kur kas šviesesni ir šiltesni, suteikia daugiau jaukumo. Silikatinių plytų mūro namai atitinka B energinio efektyvumo klasės reikalavimus. Individualiems komforto reikalavimas įrengta šilumos reguliavimo sistema, užtikrinanti ir mažas šildymo kainas.

Visi butai buvo planuoti laikantis specialistų rekomendacijų, yra funkcionalūs, patogūs ir prisitaikantys prie individualių gyventojų poreikių. Butai turi erdvius balkonus arba šiuolaikiškas terasas. Virtuvės įrengtos nišose, atskirtos pertvara. Butai turi tamsius kambariukus, miegamuosiuose įrengtos drabužinės. Priklausomai nuo konkrečių pirkėjų pageidavimų, butai parduodami tiek dalinės, tiek pilnos apdailos ir yra įrengti profesionalių dizainerių rekomendacijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *