Aliuminiai langų profiliai – kas tai?

Esame įpratę galvoti, kad langų sistemos būna medinės ir plastikinės. O ar žinojote, kad labai populiarūs dabar yra ir aliuminio langų sistemos? Susipažinkite – aliuminis pakeis jūsų langus ir namus.

Ar bus šilta?

Aliuminio langaiTurbūt pirmas klausimas kiekvienam žmogui būtų, ar tikrai Alprofilis galėtų užtikrinti pakankamai šilumos? Juk visiems aišku – pasidaryk medinį rąstinį namelį, ir jame bus gana šilta ir be apšiltinimo. Įlipk į metalinį kubą, ir ten bus šalta kaip lauke, nes metalas yra geras temperatūros laidininkas… O juo labiau aliuminis – juk aliuminio puodas įkaista greičiausiai. Tai kaip namuose užtikrinti šilumą, kai langai ir durys su aliuminio rėmais? Pasirodo, šiuolaikinės technologijos ištraukia orą, esantį tarp aliuminio dalelių, tad pasikeičia įprasta struktūra. Juk būtent vakuumo tarpeliai ir gali pilnai sulaikyti temperatūrą. Taigi, modernūs aliuminio langai ir durys gali užtikrinti namų šiltumą.

Toks lengvas?

Tikrai taip. Aliuminio konstrukcijų privalumas – lengvumas. Šis gana brangus metalas yra tikrai lengvas, todėl neapraus papildomai pastato nereikalingu svoriu. Be to, aliuminio profiliai bus kur kas patvaresni nei medžio ar plastiko. Taigi, laikui bėgant ir smengant pastato konstrukcijai, tie rėmai išsilaikys stabilūs, o ne kaip nors sulinks.

Naujas stilius?

Etnografiniame kaime renovuojant dviejų galų trobą aliuminio konstrukcijų langų neįsidėsite, nes vietos paminklosaugininkai neleis to daryti. Tačiau štai statant naują modernų verslo centrą sostinėje ar jos priemiestyje, bus kuriamas naujas ir unikalus fasadas, atitinkantis šių laikų architektūros tendencijas. Štai dėl ko ir stilius bus geresnis. Taigi, čia pamatysime, kad visas pastatas bus tarsi veidrodinis, su didžiulėmis vitrinomis ir langais. Ir būtent čia galbūt ir bus naudojami aliuminio profiliai, kurie pasitarnauja tiek gaminant langus, vitrinas, tiek visą šiuolaikišką pastato dizainą.

Brangiau?

Aišku, brangiau nei plastikiniai ar, juo labiau, mediniai langai. Tačiau reikia vertinti visumą, kad toks pastatas bus ilgalaikis, kad tokios konstrukcijos ilgai tarnaus ir išlaikys geras izoliacines savybes ir suteiks kitų privalumų. Na o aukštesnę kainą be problemų pasirenka tie, kurie gali tiek mokėti, dažniausiai – privatūs investuotojai, kurie gali sau leisti statyti modernius centrus, daugiaaukščius pastatus ir vėliau tikėtis iš to geros grįžtamosios grąžos. Taigi, gal jūs namuose tokių konstrukcijų ir nenaudosite, tačiau džiaugsitės, kaip jos tarnauja darbe, kur praleidžiate biure nemažai laiko ir norite taip pat geros ir gražios aplinkos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *