Kaip presuojami automobiliai

Jeigu automobilių supirkimas vyksta tokiose vietose, kur žmonės juos atiduoda paskutiniam atodūsiui, tai čia pat jie aikštelėse gali būti ir presuojami. Gali būti tokio tipo automobiliu supirkimas Siauliuose, Klaipėdoje, Marijampolėje, Vilniuje. Lietuvoje yra tikrai daug tokių aikštelių, kur iš automobilio paliekamas tik blynas. Įdomu tai, kad stebėti, kaip yra presuojami automobiliai – labai linksma.

Automobilio presas

Automobilio pridavimasTaigi, kaip tokiose vietose, kur yra automobilių supirkimas, atliekamas presavimas? Jums nebūtina važiuoti į Šiaulių automobilių aikštelę, kad tai pamatytumėte. Pasirodo, čia taip pat kaip ir visada mums gali padėti visagalis internetas. Taigi, jeigu norite pamatyti, kaip traiškomi seni automobiliai, tiesiog suraskite internete šiuos nuostabius video ir patys pasižiūrėkite, kaip čia viskas linksmai atrodo. Tikrai nustebsite, kad viskas gali vykti taip greitai. Pirmiausiai mes matome automobilių atliekų aikštelėje specialų į dėžę panašų įrengimą. Iš tiesų, tai yra presas. Specialus automobilis su didelėmis žnyplėmis atveža tuos, kurie jau yra pasmerkti atsidurti po presu. Mašina į keliama į presą arba tą dėžę, ir suspaudimo metu dar yra šiek tiek prilaikoma. Matome, kad net tos pačios žnyplės yra tokios sunkios, kad labai lengvai ir jos sulanksto automobilio kėbulą. Vadinasi, jeigu kažkas mums nurėžė sparno kraštą, tai visai ne atsitiktinai – automobilis iš tiesų linksta labai greitai ir minkštai. Taigi, mes turime tik džiaugtis, kad kol kas dar turime sveiką kailį, jeigu į jūsų automobilį dar neatsitrenkė kokia nors fūra.

Hidraulinio preso kanalas

Tačiau patirti tą traiškomo daikto džiaugsmą šiais laikais internete galima žiūrint ne tik, kaip yra suniokojamas automobilis, bet ir, kas atsitinka vargtiems daiktams. Nepaprastai išpopuliarėjęs youtube kanalas rodo, kaip hidraulinis presas traiško įvairius daiktus. Pradedama gumine antele, baigiama telefonais, laikrodžiais, boulingo kamuoliais, kėgliais, vaisiais, kiaušiniais, lėlėmis, sprogmenimis ir daugybe kitų dalykų. Matyti, kaip daiktas, kuris turi savo funkciją, kurį mes visada stengiamės puoselėti ir saugoti, staiga yra suspaudžiamas ir vėliau tiesiog iššauna į kraštą ir sprogsta, tai yra nuostabus jausmas. Tai kažkoks įtampos momentas, kurio kiekvienas žiūrovas laukia nekvėpuodamas. Kai jau matai, kaip daiktas suspaustas hidraulinio preso, o paskui staiga jis sprogsta ir išsitaško. Ta pati situacija yra ir su automobiliais jų supirkimo aikštelėse, kur darbininkai kiekvieną dieną su presu traiško senus automobilių kėbulus ir galbūt patiria tą patį malonumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *