Apšvietimas jaukiai žiemai

LemposKai žiema užklumpa gegužės mėnesį, ji sukelia tikras nepasitenkinimo bangas. Tačiau, jeigu žiema ateina žiemą, tada tai būna proga pasidžiaugti namų jaukumu. Toks dalykas kaip sieninės lempos, taip pat minkšti kilimai, židinio imitacijos – tai jaukių namų spinduliavimas. Kurio mums reikia ypač žiemos metu.

Mažo kambario kampai

Kaip sieninės lempos galėtų prisidėti prie namų jaukumo? Visų pirma, jos gali skleisti ne šaltą baltą, o šiltą gelsvą arba raudoną šviesą, ir pastaroji iškart visiems mums reikš labai gražius bei jaukius dalykus, tarsi kokia ugnis. Taigi, jeigu turite tikrai mažą kambariuką, tegul sieninės lempos šviečia būtent jo kampuose. Pamatysite, kaip tokiu labai paprastu judesiu sukursite įspūdingą jaukumą. Darykite atvirkščiai negu norėtumėte – ne apšvieskite centrą, o apšvieskite kampus. Beje, visų patarimų, čia aprašomų, netaikykite, pasirinkite tik tuos, kurie tikrai jums geriausiai tinka.

Šviestuvai, žymintys zonas

Didesniuose ar mažesniuose kambariuose, koridoriuose ar laiptuose, visada galima pasirinkti šviestuvus, kurie padės pažymėti tam tikras interjero zonas. Ypač naudinga ir praktiška bei labai gražu, jauku, kai lemputės, esančios grindyse, lubose, sienose arba lubose ima žymėti tokius praėjimo takus. Belieka nutiesti minkščiausią kilimą ir šaltą žiemą bus gera eiti minkštu, pusiau apšviestu taku.

Gražios lempos

Taip pat daug jaukumo suteikia ir patys lempų gaubtai, toršerų išvaizda. Šiuolaikinio meno atstovai mielai jums pasiūlytų įvairių į lempas net nepanašių dalykų, kad jais apstatytumėte namus. Tačiau jūs galėtumėte to lengvai atsisakyti ir turėti tiesiog gražias, jaukias, senovines, ne tokias madingas, bet labai daug švelnumo namams suteikiančias lempas. Tik svarbu, kad jos būtų švarios. Dėl to, pavyzdžiui, tekstilės gaubtus reikia dažnai skalbti, nes jie pridulka, praranda savo spalvą ir kt.

Lempučių girliandos

Jau praėjo tie laikai, kai lempučių girlianda reikšdavo tik Kalėdas ir eglutę. Dabar tokia girlianda gali dailiai kaboti ant lubų, sienų ir puošti namus it per šventes. Toks gražus sprendimas leidžia labai jaukiai sukurti namų estetiką ir šilumą. Verta rinktis vienspalves baltas lemputes arba geltonas, raudonas. Jokiu būdu nesirinkite mėlynų, nes jos kurs labai nejaukią atmosferą. Mėlynos lempučių girliandos tiks tik vienam tikslui – jas sukabinti medžiuose lauke, kai ten prisnigs sniego ir jūs norėsite sukurti kažkokią Sniego Šalies imitaciją. Tačiau dažniau tai naudojama viešose erdvėse, kur yra miesto parkai, kavinės lauke ar viešbučio kiemai.

One thought on “Apšvietimas jaukiai žiemai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *