Apie skirtingas masažo rūšis

Sostinėje gyvenantys žmonės žino, masazai Vilniuje atliekami patys įvairiausi. Kad ir kokio norėsite, beveik visus juos bus galima atlikti, ir tą padaryti netgi labai kokybiškai. Sostinėje pasirinkimas toks platus, kad tikrai išsirinksite jums reikalingus masažo namus ir geriausius rankų prisilietimus. Kokių būna masažų ir kokių jų žmonės ieško?

Veido masažas

Dabar visur populiarėja veido masažas, kaip teigiama, jauninantis. Jo tikslas yra suaktyvinti kraujotaką tam tikruose veido taškuose, ir tai vėliau padeda pagerinti medžiagų įsisavinimą. Dėl to veidas gali išlikti dar gražesnis ir jaunesnis. Drauge su kito žmogaus daromu masažu gali būti pasiūlyta ir veido mankšta, kurią atliekančiam žmogui veido būklė išlieka labai gera dar ilgiau.

Anticeliulitinis masažas

Masažo paslaugų specialistaiPopuliarūs masazai Vilniuje, ypatingai artėjant vasarai, yra anticeliulitiniai. Reta kuri moteris netingi duše tepliotis kavos tirščiais ir kitomis medžiagomis, siekiant sumažinti celiulitą. Geriausia užsisakyti anticeliulitinių masažų kursą ir jį praėjus džiaugtis puikiais rezultatais. Tiesa, kainos ir pobūdis skiriasi. Vieni masažai atliekami rankomis, kiti naudojant specialius masažuoklius, treti – įvyniojant žmogų į specialų vakuumavimo aparatą.

Kraujotaką gerinantis masažas

Paprastas kraujotaką gerinantis masažas gali būti skiriamas žmonėms, jaučiantiems nuovargį arba turintiems kokių nors ligų. Masažai prieš ligas taip pat gali būti specialūs. Tarkime, jums skauda dažnai nugarą, jaučiate dieglius, tempimą. Gydytojai nustato kažkokią stuburo problemą, paskiria mankštas ir masažus. Mat masažas padeda išjudinti kraujotaką probleminėje zonoje. Kartu jis priverčia atsipalaiduoti ar dirbti tam tikrus raumenis. Ir dažniausiai, kai kažką skauda, masažas padeda tą skausmą nugalėti. Tad jau iškart po masažo pajuntamas didelis palengvėjimas ir puikus jausmas, kai viskas pasikeitė. Sakoma, kad labai veiksmingas yra Tailandietiškas masažas, kurio metu žmogus tiesiog sulankstomas kaip popierėlis. Tačiau tokiu būdu ypatingai suaktyvinimai tam tikri raumenys, pajudinami kaulai, dėl to galima net pasveikti nuo įvairių skausmų.

Atpalaiduojantis masažas

Populiari dovana – kuponas apsilankymui masažo salone. Paprastas atpalaiduojantis masažas yra labai malonus dalykas kiekvienam žmogui, juk ne be reikalo sakoma, kad rankos mato ir rankos gydo.

One thought on “Apie skirtingas masažo rūšis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *