Kaip valyti purvinus langus?

Pavasarį langu valymas tampa kiekvieno tvarkingo žmogaus aktualija. Vis aukščiau pakylanti ir ryškiau šviečianti saulė, nori to ar nenori, ima dažniau išryškinti viską, ką per žiemą atsidūrė ant langų. O atsidurti ten galėjo visko, kadangi sniegas, nors mums ir atrodo baltas, iš tiesų savyje turi visokių ištirpusių medžiagų, kurios gali tirpti ant langų. Gyvenantiems mieste prie gatvės taip pat ne naujiena ir pavasariškai aptaškyti langai. Žiemą langų nevalome dėl šalčio, o pavasarį iš tiesų tenka padaryti galą purvams ant langų.

Pirmiausia – sausas valymas, siurbimas

Langų valymo paslaugosTaigi, visų pirma langu valymas turėtų prasidėti sausu valymu. Labai klysta tie, kurie iškart užpila kibirą vandens ar ima mozoti su šlapia šluoste. Per visą šį laiką ant langų bus prisikaupę daug dulkių ir kitų nešvarumų. Juos pirma reikia nuvalyti sausu būdu, nes sudrėkinus tas daleles, patys pasigaminsime skysto purvo, kuriuo ištepliosime langus ir juos valyti teks dar ilgiau. Tad ilgai nedvejojus reikia tik šiek tiek labiau pasitvarkyti ir pirma nusiurbti bei sausomis šluostėmis nuvalyti viską. O tada jau bus viskas daug geriau.

Palangės ir tarpinės

Kai pašalinome nuo langų tas visas dulkes ir smulkius nešvarumus, reikalingas drėgnas valymas. Kaip jis atliekamas? Rekomenduojama pirmiausia valyti palanges bei langų rėmus, tarpus tarp langų. Jeigu ten buvo įstrigusių musių ir vorų, juos taip pat reikėjo sutraukti su dulkių siurbliu. Tuomet šlapio valymo metu galima be jokių papildomų priemonių tiesiog drėgna šluoste viską nuvalyti ir tiek. Tada iškart pamatysime, kaip puikiai atrodo švara.

Stiklo valymas

Kitas dalykas galiausiai – stiklo valymas. Yra specialus langų valymo skystis, kurį galima smagiai užpurkšti su tam skirtu purkštuvėliu. Tai labai nebrangi cheminė langų valymo priemonė, ir ji leidžia tikrai greitai išgauti norimą efektą ir pamatyti puikiai atrodantį nuvalytą, skaidrų stiklą. Puikiai atrodys, beje, ne tik jis, bet ir viskas, ką matysite per langą, kadangi nuo šiol aplinką ir jus skirs tik stiklas, o ne dar ir visi stiklo nešvarumai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *