Kaip išsirinkti vestuvių vedėją?

Viena iš vestuvių planavimo dalių yra vestuviu vedejai – juos, kaip ir visa kita, reikia iš anksto suplanuoti, užsakyti. Šis žmogus – vestuvių vedėjas – yra viena geriausių investicijų rengiant kokybišką šventę. Mat jis perims daug rūpesčių iš jaunųjų ir organizatorių, užtikrins gerą šventės atmosferą, numalšins paniką, net jeigu kažkas vyktų ne pagal planą, suteiks šventei tikro šventiškumo. Kaip išsirinkti tinkamą vestuvių vedėją ir užtikrinti, kad su juo šventė būtų kokybiška?

Apsibrėžkite biudžetą

VedėjaiDeja, kaip ir dauguma kitų vestuvių paslaugų, vestuviu vedejai turi ne pačią mažiausią savo kainą. Ypač, jeigu ieškote tikrai patikimo, profesionalaus bei su patirtimi. Tad pirmas dalykas, nuo kurio verta pradėti, renkantis vestuvių vedėją, kaip ir planuojant kurią nors kitą vestuvių dalį, yra apsibrėžti vestuvių biudžetą. Skirstydami viso renginio biudžetą, skaičiuodami vestuvių išlaidas iš anksto, numatykite ir, kiek skirsite renginio vedėjui. Pasižymėkiteminimalią ir maksimalią sumą. Jeigu svarstote nulį ar „kažką nemokamai“, tuomet net negalvokite apie profesionalų vedėją, vadinasi, jūs iki galo nesuprantate, kam jis reikalingas. Profesionalus renginio vedėjas, net jeigu tai yra jūsų kaimynas Rimas, vis tiek turi uždirbti už savo darbą, o už „nemokamai“ gero renginio pravedimo nesitikėkite.

Kaip data paveiks kainą

Jeigu manote, kad neturite pakankamai lėšų renginio vedėjo pasisamdymui, pasvarstykite apie vestuvių datą. Kaip ir visos vestuvinės paslaugos, vestuviu vedejai turi tam tikrą „piko“ metą. Tai dažniausiai yra gegužės – rugpjūčio mėnesių savaitgaliai, ypač šeštadieniai. Šiomis dienomis tuokiasi daugiausiai lietuvių porų, dėl to ir konkurencija šiomis dienomis didžiausia, vestuvių vedėjo kaina aukščiausia. Jeigu norite, kad kaina šiek tiek nusileistų, bandykiterengti vestuves kitu, o ne „piko“ metu. Tuomet pastebėsite, kad ir daugiau paslaugų atpigs, tad galėsite sau leisti geresnę kokybę už mažesnę kainą daugybėje sričių.

Nežinomas ar įžymus vedėjas

Nuspręskite, ar jūsų vestuvėms būtinas žinomas veidas, pažįstamas aktorius, scenos vilkas, ar tinka ir vedėjas, kuris taip pat turi daug teigiamų atsiliepimų, tačiau nėra žinomas. Atitinkamai skirsis ir kainos, bet pirmiau nuspręskite, ką jums reiškia vedėjo žinomumas, ir ar jums tai reikalinga.

Pasikalbėkite

Galiausiai, renkantis renginio vedėją verta su juo pasikalbėti. Tai labai naudinga, nes kaip ir kalbant su bet kokiu kitu specialistu, jūs greitai susidarysite įspūdį, ar norite, kad šis žmogus kalbėtų ir daugiau – per jūsų renginį, ar jums kartu yra pakeliui.

One thought on “Kaip išsirinkti vestuvių vedėją?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *