Ypatingi automobilių nuomos užsakymai

Auto nuomaiKartais naujų auto nuoma sudomina žmones, galinčius leisti sau daugiau negu įprastai. Todėl automobiliai Vilniuje gali būti išnuomojami ir su specialiais užsakymais. Kas dažniausiai nori, kad auto nuoma ne tik vežtų, bet ir turėtų specifinį išskirtinumą?

Vestuvės

Turbūt pati puošniausia lietuvių švente vis dar išlieka vestuvės. Tik per vestuves žmonės net sulenda į skolas, idant turėtų idealią šventę. Iš pradžių galvoja, kad niekas nekainuos tiek daug, galiausiai paaiškėja, kad kainuoja dvigubai daugiau, tačiau savo planų ir vizijų atsisakyti nenori. Išskirtinių automobilių nuoma vestuvėms – vienas iš atributų, kurį mėgsta jaunieji, kuriantys gražią šventę. Dažniausiai nuomojamas automobilis jauniesiems. Jis būna baltas, dažnai senovinis, išpuoštas kaspinais ir gėlėmis. Tačiau daugiau sau leisti galintys jaunieji išnuomoja mašinas ir visiems kitiems šventės dalyviams. Tada po Lietuvą važinėja vestuvinių automobilių vilkstinė. Mašinos būna naujos, blizgančios išpuoštos, važiuodamos per gyvenvietes jos pypia, taip parodydamos džiaugsmą. Taip pat žmonės per langus šaukia, mojuoja vėliavomis ir mėto gėles. Kartais žmonės nori tiesiog prabangių naujų automobilių nuomai, o kartais laikosi vintažinio stiliaus ir reikalauja senovinių automobilių. Tiek vieni, tiek kiti yra brangūs.

Mergvakariai

Mergvakaris paprastai apima 3 – 7 draugių būrelį, ir joms dažniausiai pakanka vieno limuzino. Kai nepakanka, tada atsiranda ir antrasis. Išsinuomoti limuziną – specifinė pamergių pramoga. Tiesa sakant, tai net nebūtinai turi būti pamergės, tai gali būti net ne pamergės, o paprasčiausiai visos merginos, kurios švenčia mergvakarį, kurios palydi jaunąją į jos kitą gyvenimo etapą. Limuzinas yra gana pamėgta pramoga, nes tada nereikia dėl nieko per daug rūpintis. Išsinuomoji, vairuotojas veža į visas gražias vietas, o tu jautiesi iš tiesų gerai ir maloniai. Ten jame galima gerti šampaną, valgyti savo užkandžius. Limuzinai gali ir pravežti gražiomis miestų vietomis, ir pajūriu, ir nuvežti į gražią gamtą. Be galo patogu ir komforto lygis aukščiausias.

Gimtadieniai

Taip pat nuomotis automobilį galima ir gimtadienio proga. Tada galima taip pat su draugais važiuoti ten, kur norisi. Tai pravartu dėl to, kad tokiu atveju, gali išgerti visi, ir draugai, ir jubiliatas. Taip pat galima keisti lokaciją, važiuoti iš vieno naktinio klubo į kitą. Tuo metu nėra taip svarbu, kaip atrodo automobilis, bet žinoma gimtadienio proga galima pasirinkti ir patį keisčiausią, netikėčiausią ir linksmiausiai atrodantį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *