Madingos sekcijos

Dabartinės mūsų sekcijos gerokai skiriasi nuo tų, kurios būdavo naudojamos prieš 30 metų ir kai kuriuose senuose butuose dar tebestovi. Tokios sekcijos, kokios yra dabar, puošia namus, suteikia jiems atvirumo, stiliaus pojūtį. Kaip išsirinkti savo sekciją?

Šviesios spalvos

Sekcijos daiktamsNors kai kurie dizaineriai jau ima kritikuoti tokį pasirinkimą, tačiau madinga šviesios spalvos namų interjere. Anot kritikų, dėl Instagrama ir Pinterest įtakos visame pasaulyje naujas bei madingas interjeras darosi vienodas. Jeigu seniau keliaujant po skirtingas šalis būdavo galima pamatyti skirtingą stilių, tai dabar keliaujant pamatai visur tokį patį vyraujantį globalų stilių. Jį diktuoja socialiniai tinklai, taip pat internetas, apjungiantis visą pasaulį. Jeigu sekcijos ir visas vidus būdavo skirtingas vakaruose, rytuose, šiaurėje ir pietuose, tai dabar visur rasi tą pačią šviesią spalvą irminimalizmą. Tad jeigu norite pataikyti į visuotinį madingo interjero traukinį, reikėtų galvoti apie šviesias spalvas ir atitinkamai atrodančias sekcijas.

Modernu apie sendinta

Rinktis galima arba metalu, šiuolaikinėmis konstrukcijomis, lygiu paviršiumi dvelkiančias sekcijas, arba sendintą stilių. Jie dabar yra labai populiarūs ir turbūt atperka visų žmonių lūkesčius. Pasirinksite tokias spalvas ir tokį stilių – išlošite. Tikrai pataikysite į mados tendencijas. Rekomenduojama iškart nuspręsti kokio stiliaus bus jūsų svetainė ir būtent pagal tą patį modelį rinktis kitus baldus, interjero, dekoro detales.

Atvirumas

Šie laikai nuo senų skiriasi ir ideologiškai. Visi dabar kalbame apie atvirumą, liberalumą. Nebelieka paslapčių, viskas yra vieša ir toleruotina. Tai atsispindi ir visuotinėse dizaino tendencijose. Todėl sekcijos dažnai pasirenkamos nebe tokios, kurios slėptų už sunkių durų visus jūsų turtus, o tokios, kurios atvirai demonstruotų viską, ką turite. Tai būtų ir gražūs daiktai, ir interjero, dekoro detalės, ir jūsų knygos, indai, vazos, stiklinės, taurės, gėrimai. Stilingai sudėti ir parinkti daiktai gali būti tai, kas puošia jūsų svetainę. Žinoma, ne viskas taip puošnu, todėl sekcijoje turėtų būti ir dalys, kuriose būtų laikomi paslėpti daiktai. Be to, laikantis šviesaus interjero modelio, mes iškart susiduriame su situacija, kada ir daiktai neturėtų per daug sugerti šviesos. Tad, jeigu turite itin atvirą šviesią sekciją, gerai matomose vietose geriau dėti šviesius, baltus arba skaidrius daiktus. Tuo tarpu , ten, kur yra tamsios lentynos su durimis, sudėti ne tokius šviesius, tačiau taip pat svarbius daiktus, kuriems lemta būti toje spintoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *