Kodėl parduodami nauji butai Vilniuje ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai?

Parduodami nauji butai VilniujeGyvenimas sostinėje žavi nuostabia atmosfera, jaukia gyvenamąja aplinka, žaliais parkais, plačiomis karjeros galimybėmis ir pramogų spektru. Natūralu, kad parduodami nauji butai Vilniuje sulaukia išskirtinio pirkėjų dėmesio. Be to, itin plati nekilnojamojo turto pasiūla suteikia palankias galimybes rinktis – pirkėjai gali įsigyti įvairaus dydžio bei išplanavimo būstus ir gyventi visus jų lūkesčius atitinkančiame mikrorajone. Beje, būtent mikrorajonas ir gyvenamoji aplinka, kaip rodo NT ekspertų įžvalgos, šiuo metu sulaukia ypatingo pirkėjų dėmesio.

Kodėl renkantis būstą svarbu įvertinti gyvenamąją aplinką?

Vertinant nekilnojamojo turto rinką, šiuo metu didžiausio dėmesio sulaukia mažaaukštės statybos projektai, kotedžai ir racionaliai išplanuoti butai naujos statybos daugiabučiuose. Nors Vilniuje gausu senos statybos būstų pasiūlymų, vis dėlto, naujai vystomi projektai yra kur kas palankiau vertinami dėl mažesnių šildymo kainų, aukštos kokybės statybinių sprendimų, pažangių saugumo sistemų ir kitų aspektų, leidžiančių mėgautis saugiu ir komfortišku gyvenimu.

Vertindami nekilnojamąjį turtą, vis daugiau pirkėjų kelia aukštus reikalavimus ne tik pačiam namui, bet ir gyvenamajai aplinkai, su kuria teks susidurti kiekvieną dieną. Žmonės mėgsta leisti laiką lauke, todėl svarbiu aspektu tampa tai, kaip įrengti daugiabučių kiemai, ar jie turi vidinius kiemelius, leidžiančius pasislėpti nuo gatvės triukšmo, ar čia bus patogu žaisti vaikams, leisti ramią popietę su šeima ar draugais.

Svarbų vaidmenį atlieka ir saugumas, todėl atsižvelgiama į tai, ar vidiniai kiemai yra rakinami, ar turi privačias automobilių stovėjimo aikšteles, kokie saugumo sprendimai yra taikomi projekte, ar saugu bus sugrįžti namo net ir viduryje nakties? Gyvenamoji aplinka leidžia suprasti daugiau ir apie čia gyvenančią bendruomenę. Daugelis nekilnojamojo turto pirkėjų nori būti tikri, kad šalia jų gyvens rimti kaimynai, kuriais būtų galima pasitikėti ir, prireikus, – kreiptis pagalbos.

Kokiuose mikrorajonuose parduodami nauji butai Vilniuje?

Augant nekilnojamojo turto pasiūlai, šiuo metu būstą galima įsigyti praktiškai bet kuriame sostinės mikrorajone. Vis dėlto, NT ekspertai pastebi, kad didžiausio susidomėjimo sulaukia Žvėrynas, Naujamiestis, Šnipiškės ir kiti mikrorajonai, esantys šalia parkų ar kitų pasivaikščiojimo erdvių, leidžiantys atitrūkti nuo miesto šurmulio, tačiau išlikti didmiesčio gyvenimo dalimi. Iš tiesų, tinkamo mikrorajono pasirinkimas turėtų atlikti vieną svarbiausių vaidmenų, kadangi tai nekintantis sprendimas. Kitaip sakant, nors parduodami nauji butai Vilniuje gali būti gana lengvai keičiami savo stilistiniais ar architektūriniais klausimais, gyvenamosios aplinkos negalėsite nei keisti, nei koreguoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *