Ar baro kėdės namuose yra patogu?

Baro kėdėsRenkantis baro kėdes reikia galvoti ne tik apie atitinkamą dizainą ir funkcionalumą, bet ir apie kėdžių aukštį nes nuo to priklauso, ar bus patogu ant tokios kėdės sėdėti, kiek daug laiko šioje vietoje bus praleidžiama, ar kėdę mielai rinksis vaikai ir svečiai. Renkantis baro kėdes, svarbu tiksliai išmatuoti atstumą nuo grindų iki baro stalo paviršiaus, prie kurio statomos baro kėdės, tada bus labai paprasta apskaičiuoti, koks optimalus kėdės aukštis, kad jis būtų patogus ir atitiktų ergonomiškas taisykles.

Nereikėtų pamiršti baro kėdžių kokybės

Ieškant atirinkamo aukščio ir dizaino baro kėdžių savo virtuvei, reikėtų turėti omenyje ir kokybės faktorių. Graži ir tinkamo aukščio baro kėdė nedžiugins jus ilgai, jeigu gamintojas nebus skyręs reikalingo dėmesio kokybei. Kuriant kėdės konstrukciją turi būti pagalvota ir apie medžiagą- ji turi būti aukštos kokybės, kad kėdė galėtų pilnavertiškai atlikti savo funkciją- kasdien užtikrinti patogų stabilų sedėjimą. Baro kėdės virtuvėje turi labai didelę apkrovą, todėl stiprumas yra esminis faktorius, kurio nereikėtų užmiršti, ieškant tinkamo aukščio ir stiliaus baro kėdžių.

Baro baldai

Baro baldai- baro kėdės ir baro stalai restoranams, kavinėms bei barams. Didžioji dalis kavinių bei barų turi ir baro zonas. Skirtingo aukščio baldai leidžia vizualiai išskirstyti zonas, taip sukuriant individualias erdves, nepriklausančias viena nuo kitos. Skirtingų stilių ir dizainų baro kėdės ir baro stalas gali sukurti visiškai kitokį vaizdą. Barams kėdes galima rinktis metalines, medines ir plastikines. Metalinės baro kėdės gali būti grubesnio arba švelnesnio dizaino. Medinės baro kėdės dažniausiai galima modifikuoti, tai yra didelis privalumas, nes galima patrumpinti jų kojų aukštį ir iš baro kėdžių padaryti pusbario kėdes. Plastikinės baro kėdės pagamintos iš patvaraus plastiko, kuris yra pritaikytas visuomeninėms erdvėms, lengvas ir lengvai prižiūrimas. Tokios kėdės gali būti naudojamos tiek lauke, tiek viduje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *