Kompresorių tipai ir remontas

Tikriausiai visi žinote kas yra patikimi kompresoriai ir kam jie naudojami. Tačiau toli gražu ne kiekvienas žino, kokie yra kompresorių tipai ir kuo jie skiriasi. Jei apie kompresorius žinote viską, šis straipsnis tikriausiai ne jums, nes jame šnekėsime apie įvairius kompresorių tipus ir aptarsime kiekvieno jų savybes. Taip pat pabandysime apžvelgti, kurių kompresorių remontas yra pats sudėtingiausias ir tuo pačiu brangiausias.

Kompresoriai – 4 pagrindiniai tipai

Kaip jau tikriausiai supratote iš antraštės, kompresoriai skirstomi į 4 pagrindinius tipus – sraigtiniai kompresoriai, stūmokliniai kompresoriai, menteliniai kompresoriai bei mediciniai kompresoriai. Būtent apie kiekvieną iš šių tipų plačiau pakalbėsime šiame straipsnyje.

Sraigtiniai kompresoriai

Kompresoriaus pasirinkimasBene pagrindinis sraigtinių kompresorių skiriamasis bruožas yra universalumas – tokius kompresorius galima naudoti ir kasdieniuose darbuose, ir profesionalioje pramonės gamyboje. Jie ypač tinkami tuo atveju, jei jūsų poreikiai yra labai dinamiški ir užduočių kompresoriams sudėtingumas iš esmės skiriasi kiekvieną kartą. Taip pat, sraigtiniai kompresoriai yra gana praktiški, kadangi naudoja ganėtinai nedaug elektros energijos bei sraigtinių kompresorių remontas yra nebrangus, lyginant su kitomis kompresorių rūšimis.

Stūmokliniai kompresoriai

Stūmokliniai kompresoriai iš esmės yra labai panašūs į sraigtinius kompresorius, tačiau jie kur kas profesionalesni, kainuoja daugiau ir suteikia daugiau galios. Tokio kompresoriaus tikriausiai nepamatysite namuose ar garaže, jie dažniausiai naudojami pramonėje, kur reikia išgauti didelį galingumą. Natūralu, kad stūmokliniai kompresoriai kainuoja daugiau bei jų išlaikymas yra brangesnis. Ne išimtis ir stūmoklinių kompresorių remonto kaina.

Menteliniai kompresoriai

Menteliniai kompresoriai yra vieni pažangiausių ir pranašiausų. Tiesa, jų kaina yra gana didelė, tačiau investuoti tikrai verta, kadangi tokie kompresoriai dirba gana tyliai, sunaudoja nedaug elektros energijos bei demonstruoja didelį galingumą. Be to, jie pasižymi ilgaamžiškumu, todėl investuoti iš tiesų verta.

Medicininiai kompresoriai

Kaip jau sufleruoja pavadinimas, mediciniai kompresoriai nėra skirti pramonei ar ūkio darbams – dažniausiai juos galima pamatyti ligoninėse, odontologijos klinikose ir pan. Jie pasitarnauja medicinos įrenginiams, kurie reikalauja suspausto oro tėkmės. Akivaizdu, kad medicininių kompresorių remontas yra itin brangus, kaip ir patys kompresoriai. Jie dirba tyliai ir galingai, be to taip pat pasižymi gera kokybe ir ilgais tarnavimo metais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *