Greiti kreditai prieš Rugsėjo pirmąją

Artėjant naujiems mokslo metams (kurie dar bus negreit) ne vieniems tėveliams tenka papurtyti pinigines. Tiems, kurie labai daug kažko jose prikaupę nebuvo, greitieji kreditai tampa vienintele išeitimi ir vieninteliu būdu tikrai pakankamai nupirkti vaikams reikalingų daiktų. Juk prieš naujus mokslo metus tenka pirkti tiek daug visko. Rugsėjo mėnesį viešėjome keliuose miestelių prekybos centruose ir kalbėjomės su žmonėmis, ką jie perka naujiems mokslo metams ir ar tam praverčia greitieji kreditai.

Perka prekių dviem vaikams

Kreditas internetuParduotuvėje užkalbinta dviejų vaikų motina sako, kad sunkiai įsivaizduoja, kaip išsiverstų be greitųjų paskolų.„Atrodo, jau susitaupai viskam, kam reikia, bet paskui paaiškėja, kad dar čia ne kelio pabaiga. Kad reikia dar daug dalykų nusipirkt. Todėl ir greitieji kreditai atsiranda. Gal taip ir nebūtų, bet mokykloje mokytojos labai greitai tiesiog diriguoja savo lazdele, ką pasako, tą turi ir pirkti. Labiausiai piktina, kad tokie reikalavimai yra visiems vaikams, o kartais dar ir bandoma prastumti savo pažįstamų produkcija. Apskritai mokytojai neturėtų nešti kažkokių daiktų į klasę, reklamuoti ir klausti, kas iš vaikučių norėtų užsisakyti. Gal nori daugiau negu pusė klasės, bet nedrįsta tokių dalykų pasakyti. Tai tikrai gera reklama, juk vaiką lengviau įtikinti negu suaugusį, mąstantį savo blaivia galva, bet kaip nesmagu tam vaikui turėtų būti, kai jis nuolat žino, jog turi džiaugtis, kad dar turėjo šiandien ką pietums įsidėti. Kalbu ne apie mūsų šeimos biudžetą, pas mus dažniausiai viskas stabiliau, bet žinau, kad klasėje yra bent penki vaikučiai, kuriems reikalinga labdara, o ką jau kalbėti apie visokius ten kažkokių prekių pirkimus“, – sako motina.

Tik atnaujina asortimentą

Kaip pažymi vieno vaiko tėvelis prieš rugsėjį jis tik atnaujina vaiko turimą mokyklinių prekių asortimentą. „Neperkukalno sąsiuvinių, perku tik po kelis. Kai pritrūks, eigoje nusipirks pats daugiau, juk ne mažas vaikas. Gal būdavo kažkada seniau ta mada prieš rugsėjį nusipirkti didžiausią kalną prekių, o paskui lėtai jas eikvoti mokslo metų eigoje. Bet galiu pasakyti, kad tai yra visiškai nereikalinga, juk vaikai taip greitai nesunaudoja tų visų prekių. Apskritai, nes važiuodavome vaikystėje su tėvais į Kauno bazes apsipirkti, nes atrodydavo, kad daugiau niekur nieko nėra, o ten ir pigiai, ir daug nusiperki visiems metams ir turi. Dabar taip nereikia daryti, visur visko yra pirkti, ir netgi labai pigiai“, – pastebi vyras.

One thought on “Greiti kreditai prieš Rugsėjo pirmąją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *