Principai, kurie padės apsisaugoti nuo užpuolimų

Saugome jūsų turtąNors tokios bendrovės kaip manosauga.lt gali suteikti greitai puikias namų saugumo priemones, tikrąją žmogaus saugą užtikrins tik sąmoningas elgesio planavimas ir kompleksinis principų laikymasis. Kaip reikėtų elgtis, norint sumažinti užpuolimo rizikas?

Sudiekite namuose apsaugos sistemas

Visų pirma iš tiesų vertėtų namuose sudiegti reikalingas saugos sistemas. Jeigu jaučiate įsilaužimo, užpuolimo grėsmę, būtinai diekite patikimas signalizacijas. Jas galima diegti ne tik namui, bet ir visai teritorijai. Taip pat rinktis tokius variantus, kad signalizacija veiktų ir tada, kai esate namuose. Taip pat reikėtų pasirinkti su ilgesne baterija veikiančią signalizaciją, mat jeigu vagys atjungs elektrą, tuomet signalizacija dar taip greitai nenusilps. Taip pat verta įdiegti filmavimo sistemą. Apie ją reikia ir pranešti – sukabinti visur lipdukus, jog teritorija yra stebima vaizdo kameromis. Tai veikia vagis panašiai kaip piktas šuo, tik nebe 20, o 21 amžiuje. Taip pat galima diegti ir kitas saugumo struktūras, jeigu pavojus didelis, galima samdyti apsauginius, kurie nuolat patruliuotų.

Venkite pavojų

Kitas dėsnis, kuris padės išvengti nelaimių, tai asmeninis ir sąmoningas pavojų vengimas. Jeigu naktis, neikite vieni namo. Jeigu yra kažkokių nuošalių vietų, pavojingų rajonų, apskritai ten nevaikščiokite be būtino reikalo. Pastebėję įtartinus žmones gatvėje, bėkite. Pajutę, kad gresia pavojus, kvieskitės pagalbos. Tai bendriniai dalykai, kurie dažnai padeda geriau apsisaugoti nei pistoletas kišenėje.

Nešiokitės savigynos priemones

Visgi savigynos priemonės yra tai, kas gali padėti, kai gyvenate itin nesaugioje aplinkoje ar kai jums grasina. Juk vis tiek savo saugumu geriausiai pasirūpinsite patys. Pirmoji savigynos priemonė yra jūsų psichologinis pasirengimas. Ką darytumėte, jeigu jus pultų? Tie, kas nėra niekada apmąstę tokio scenarijaus, pirmiausia labai pasimeta, iš baimės sustingsta kojos, tada sutrikimo momentu užpuolikai tuo ir pasinaudoja. Tačiau iš tiesų reikėtų pasirepetuoti tokius scenarijus ir savigyną jų metu, o gal greitą pasprukimą. Tai gali absoliučiai išgelbėti daugeliu atvejų. Taip pat galima turėti tokias savigynos priemones kaip peiliuką, dujų balionėlį, savigynos šautuvą.

Atrodykite grėsmingai

Jeigu miške jus pultų vilkai, pasiėmę ilgą rąstą ir sukdamiesi ratu juos nubaidytumėte, nes jūs vilkams atrodytumėte didelis ir grėsmingas. Panašiai yra ir su žmonėmis. Kuo pažeidžiamesni atrodote, tuo lengviau jus užpulti. Kuo daugiau pasitikėjimo savimi, grėsmės spinduliuojate, tuo rečiau jus puls. Pavyzdžiui, netgi ilgas rankoje nešamas skėtis jau atrodo kaip tai, su kuo galėtumėte gintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *