Internetinės parduotuvės kūrimas ir jo išlaidos

ParduotuvėsŠiais laikais daugeliu atvejų internetiniu parduotuviu kurimas yra protingesnis pasirinkimas nei realios parduotuvės statymas fizinėje erdvėje. Kodėl? Nes visi žmonės naudojasi internetu. Visgi net ir tuomet, kai planuojate kurti ne fizinę, o internetinę parduotuvę, reikėtų pagalvoti apie finansinius aspektus.

Internete jaučiamės mažiau atsakingi

Internete mes jaučiamės mažiau matomi, mažiau atsakingi, mažiau išleidžiantys. Jeigu fiziškai įsirenginėsite net ir kioskelį su prekėmis, tiesiog jausite viso to kainą ir atsakomybę. Taip pat reikėtų žiūrėti ir į investicijas kuriant interneto parduotuvę.

Geros parduotuvės sukūrimas kainuoja

Pasirinkite tinkamą mokestinį metodą savo prekybai – ar dirbsite su patentu, ar su individualia veikla, ar samdysite žmones, ar darysite viską patys, ar kursite įmonę ir pan. Pakalbėkite su buhaltere. O geros interneto parduotuvės sukūrimui negailėkite pinigų: reikia, kad programuotojas būtų protingas, mokėtų viską gerai optimizuoti, o jūsų parduotuvė veiktų sklandžiai ir greitai.

Kad vartotojai būtų patenkinti – svarbiausia smulkmenos

Jums gali prireikti investuoti kelis šimtus papildomų eurų, o galbūt tiesiog tinkamai programuotojui suformuluoti užsakymą, ir galėsite žinoti, kad turite tikrai gerą interneto parduotuvę. Kaip tai padarysite? Pagalvokite iš vartotojo pusės: kas jus labai erzina interneto parduotuvėse? Dažnai tai bus tie patys dalykai, kurie nulems, ar žmogus, atėjęs į jūsų parduotuvę, norės joje pasilikti, ar bėgs iš jos kuo toliau.

  • Žmonės nemėgsta registruotis, kuomet nori pirkti. Turite sudaryti galimybę pirkti prekes nesiregistravus. Kitu atveju, susinervinę žmonės iškart išeis iš tinklapio, net jeigu prekes jau ir buvo susidėję į krepšelį.
  • Kuo patogesni apmokėjimo būdai. Kuo jų daugiau – tuo geriau. Nepalikite vartotojų tik su kreditinių kortelių naudojimu, nes jis tik kai kam patogus (turi prieš tai eiti į savo kreditinę sąskaitą, persivesti ten pinigų, be to, neatsimeni, kur ta kortelė padėta, o gal kažkodėl ji iki galo neveikia ir pan.). Taip pat nepatingėkite prižiūrėti, kad būtų suprogramuotas patikimas ir patogus bank – link palaikymas. Niekam nepatiks gauti "tikrą" sąskaitą ir iš jos kopijuoti mokėjimo paskirtis bei nežinoti, ar atliko mokėjimą, ar ne.
  • Pabaigus kiekvieną operaciją, siųskite el. laiškus žmonėms. Tik tada jie bus tikri, kad viskas gerai.
  • Nenaudokite žmonių kontaktų jokiai reklamai, kol jie to patys neužsiprenumeruos. Šiuo metu tai ne tik labai erzina, bet jau ir yra už įstatymo ribų.

One thought on “Internetinės parduotuvės kūrimas ir jo išlaidos

  1. Jei investuosite į internetinę svetainę, nepamirškite pasidomėkite ir jos saugumu. Saugumas liečia ne tik jūsų pačių saugumą, bet ir klientų apmokėjimų už prekes/paslaugas metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *