Kokių priedų prireiks nuomojantis automobilį

Kelionei nuomojatės automobilį? https://www.turbonuoma.lt gali pasiūlyti įvairių variantų, tiks ir išrankiausiems. Tačiau turite pagalvoti, kokios būtent mašinos jums labiausiai reikia. Kokia ji turi būti ir kokius priedus turėti. Šį kartą – apie priedus, kurių prireikia kelionėse, ir kuriuos iš karto reikėtų rezervuoti auto nuomos punkte.

Bagažinė ant stogo

Ilgalaikės nuomos pasiūlymaiTrumpalaikė nuoma reikalinga trumpesniems vizitams, o ilgesnėms atostogų kelionėms verta paieškoti ir ilgalaikei nuomai skirto automobilio: https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma. Vienas iš priedų, kurio tikrai gali prireikti atostogoms – tai bagažinė ant stogo. Jeigu keliaujate prie jūros, po užsienį ar kitur, ant stogo esanti bagažinė tikrai pravers, kadangi ji leidžia padėti daiktus taip, kaip šie nesusitrintų, nesimaišytų. Tai tarsi geras didelis lagaminas, į kurį tvarkingai viską sudėjus, ten ir liks. Tik protingai sudėkite daiktus: ant stogo kelkite tik tai, ko manote, kad tikrai nereikės pačios kelionės metu, o prireiks tik, kuomet jau atvažiuosite. Salone, bagažinėje galite dėti daiktus, kurių prireiks ir kelionės metu: knygų, drabužių, vandens, užkandžių ir kt.

Kablys arba laikiklis dviračiui

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai galbūt automobilį nuomosis vien tam, kad turėtų su kuo nusivežti dviračius ten, kur jiems norisi juos nusigabenti. Ir tai bus tikrai geras pasirinkinkimas. Tad galite ir jūs įsigyti kablį arba tam tikrą laikiklį dviračiui ir su juo keliauti per Europą ar Lietuvą. Galite keliauti pačiais geriausiais dviračių takais Lietuvoje, iš kurių verta paminėti dviračių taką Kuršių Nerijoje. Iki Klaipėdos iš kitur reikės dviračius atsivežti su nuomotu automobiliu. Tad rinkitės gerus, kokybiškus laikiklius, kurie įeitų į auto nuomos kainą.

GPS navigacija

Vargu, ar norėsite kelionės metu sklaidyti didžiausius popierinius žemėlapius, nors ir juos verta įsidėti dėl visa ko, nes kartais technika ir elektronika sugenda. Tačiau paprastai reikėtų orientuotis į tai, kad GPS navigacija būtų geriausias jūsų vedlys. Nuomokitės ir ją automobilyje, nes jūsų telefonas gal bus naudojamas kam nors kitam: komunikacijai, o gal kitos informacijos paieškai.

Grotuvas ir kolonėlės

Jeigu jums svarbu muzikinis fonas, iškart ieškokite automobilio, kuris suteiktų tikrai gerą garsą. Tai gali būti grotuvas, kolonėlės. Iškart prašykite, kad jums suteiktų būtent tokio tipo automobilį. Su gera audio integracija net ir keleiviai gali pasireguliuoti garsą prie jų esančiose kolonėlėse, o ne būti garso įkaitais, priklausomais nuo automobilio vairuotojo. KASKO draudimas bus privalomas, bet dėl jo irgi galite pasidomėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *