Paprastai ksenonines lemputes perkame automobiliams. Paprastas lemputes įsukame į šviestuvus namuose. Na o taip pat lemputės yra perkamos ir kitiems dalykams. Taigi, šį kartą – apie sintetines šviesas, kurių anksčiau nebuvo, bet dabar esame nuolatos apsupti prietaisų, kurie tas šviesas naudoja.
Šviesa automobiliuose
Štai tokiose vietose kaip https://www.autosviesos.lt galima rasti pačių įvairiausių tipų šviesų. Jos gali būti ryškesnės, blankesnės ir visokios kitokios. Tačiau šviesa automobilyje yra tai, kas yra labai svarbu ir būtina. Įsivaizduokite, kažkada to nebūdavo. Kas tada būdavo? Tada būdavo galima pastebėti, kaip žmonės turbūt pasišviesdavo žvakėmis. Važiuodavo su vežimu ir žvake. Dabar yra šviesa mašinoje, ir tai labai svarbu bei naudinga.
Šviesa prožektoriuje
Prožektorius – patogiausias žibintuvėlis, su kuriuo galime išeiti į lauką. Ir jį tikrai verta turėti. Taigi, šviesa prožektoriuje yra tikrai labai gražus dalykas, ir juo verta džiaugtis. Kitu atveju, vėlgi tektų eiti su žibaline lempam su žvake ar kažkuo kitu, kas galėtų būti lengvai užpūstas vėjo, juk liepsna reaguoja į vėją.
Šviesa apšviečiant lauko erdves
Tai, kad galime taip patogiai naudotis keliais, yra nuopelnas ne tik to, kad turime šviesą, kuri leidžia tinkamai apšviesti lauko erdves. Tą visada ir darykime, apšvieskime erdves ir savo namuose, kadangi turime tokią galimybę, ir tą daryti yra tikrai labai smagu. Tačiau taip pat reikia pagalvoti ir apie tokias erdves, kuriose nuolatos vaikštome, būdami ne namie. Tai visos miesto erdvės. Visi gatvių žibintai, visi pastatų apšvietimai, visos aikštės miestuose apšviestos, takeliai šviesomis pažymėti. Tai yra didelė vertybė ir labai patogus dalykas.
Šviesa ekranuose (yra net daina)
Galima ir dainą rasti – šviesa visada švies televizoriuje. Iš tiesų, tas šviesos šaltinis, į kurį žiūrime dažniausiai, ir į kurį galbūt žiūrite dabar ir jūs – tai įvairūs ekranai. Šviesa juose atsiranda skirtingais būdais, todėl ir atrodo ekranai ne vienodai. Tačiau gydytojai sako, kad svarbu prieš einant miegoti daugiau nežiūrėti į ekraną. Ypač reikia vengti šaltos spalvos šviesos – baltos, mėlynos. Žiūrint į tokias šviesas paskui prasideda melonimo mažėjimas, o tai vėliau trukdo natūraliems ciklams galvoje, ir neleidžia miegoti. Visada miegosite daug geriau, jeigu visus savo šviečiančius ekranus kažkur paliksite, naktį nežiūrėsite į tokius ekranus ir tiesiog toliau ramiai miegosite, tada bus viskas gerai.