Kur prireiks karučio

Paprasti daug kur pritaikomi karuciai kainuoja nuo 20 iki 50 eurų, o jų funkcionalumas tikrai didelis. Turint sodą ar užsiimant bent nedideliu remontu, karutis yra nepamainomas pagalbininkas. Tik su juo taip patogiai galima vežti didesnius svorius ar birias medžiagas. Kur labiausiai pasitarnaus karutis?

Statybose

1aPaprastai karuciai savo gyvenimą pradeda ir baigia statybose. Kol pastatomi gal net keli pastatai, karutis perveža krūvas statybinių medžiagų ir atliekų. Didelėms statybinių medžiagų krūvoms pervežti naudojami dideli krautuvai, tačiau tas medžiagas vėliau darbininkai išskirsto po statybų teritoriją. Taigi, karutis gali būti idealus dalykas, su kuriuo gali nusivežti, pavyzdžiui, savo betono, cemento ar smėlio dozę reikalingam pastatui. Tai rankiniam darbui pritaikyta transportavimo priemonė. Geri karučiai yra pagaminti iš tvirtų medžiagų, todėl jie gali ir ilgai tarnauti, jiems nėra ko sulūžti greitai. Aišku, svarbu ir kaip jie tausojami. Nuosavą karutį namuose visada labiau saugosi negu tą, kurį naudosi statybose, dirbdamas pas kažką.

Sodo darbuose

Taip pat karuciai aptinkami pas kiekvieną žmogų, kuris turi sodą ar ūkį. Gali būti vienas ar keli karučiai, priklauso nuo to, kiek namuose yra žmonių, kurie gali dirbti kažkokį darbą lauke ar ūkyje. Tačiau jų prireikia visą laiką. Gal tik žiemą nereikia, nors ir tai, jeigu prireiktų pervežti nukastą sniegą, tam būtų naudojamas neabejotinai karutis, o ne koks nors maišas. Taip pat karutis būna naudojamas jau pavasarį, kai reikia suvežti nupjautas šakas. Vėliau, kažką pjaunant, grėbiant, kasant, sodinant. Ko tik į karutį sode nepatenka. Ir žemės, ir žvyras, ir sodinukai, ir malkos, ir anglys, ir šiukšlės, ir akmenukai. Karutis nėra labai didelis, todėl jis neužima daug vietos daržinėje. Jo dydis ir talpa kaip tik skirtas vienam žmogui pavežti. Dažnai su karučiu vežamos labai sunkios medžiagos, pavyzdžiui, žvyras, betonas. Tada tik geriau, kad karutis nėra labai didelis, nes su juo lengviau galima laviruoti ir manevruoti net siauriausiais sodo takeliais.

Tvarkant gatvę

Kasryt galime matyti aplinkos tvarkytojus viešose erdvėse, kurie su karučiais, grėbliais, kastuvais, pirštinėmis tvarko žemę. Jie grėbia, šluoja, daro viską, kad tik žemė, šaligatvis ir gatvė būtų kuo švaresni. Toks jų darbas, todėl mes matome karučius lauke nuolat. Didžiausios krūvos susidaro veikiausiai rudenį, kada prie namų atsiranda tikri rudeninių lapų patalai. Jie taip pat būna suvežti su karučiu ir supilti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *