Stilingi virtuvės baldai

Jeigu įrenginėjate virtuvę, galbūt jau žinote, kokie virtuves baldai yra dabar madingi. Tiek stalai bei spintelės, tiek minksti baldai pastaruoju metu pasiduoda keletui skirtingų tendencijų. Kai kurias jas atspindi ir Domus galerijos internetinis puslapis.

Balta spalva

Kokybiški baldaiNors jau galbūt galvojote, kad skandinaviškas minimalizmas priėjo savo liepto galą – suklydote. Balta spalva buvo madinga, ir yra tokia ir dabar. Tačiau ją reikia dabar jau naudoti kitaip. Jeigu ilgą laiką balta spalva tarsi Rytų piešinyje pati užpildydavo erdvę, sudarydavo didžiausią spalvinį skambesį, tai dabar ta spalva jau veikia kitaip. Jai reikia papildomų tekstūrų aplink. Pirmiausia šiai spalvai reikia daugiau reljefo, šešėlių. Tai gali būti pilkos, marmurinės ir kitokios spalvos, kurios dažnai bus susijusios ir su gamtos raštais, jų atsikartojimais baltoje spalvoje. Taip pat daug ką reikš ir apšvietimas, kuris dabar dažnai tiesiog atsimuš į baltos spalvos sieną ir dėl to erdvė apsišvies labiau. Tačiau yra ir sezono naujiena – turėtų būti ne tik viskas apšviečiama baltai, bet taip pat turėtų būti ir kelios šiltos (geltonos, raudonos) šviesos čia.

Žemės spalvos

Kaip ir praėjusiais metais, šįmet taip pat virtuvėje išlieka madingos žemės spalvos. Pastarosios gali kontrastuoti su ryškiais kilimais ant žemės, bet apie juos vėliau. Žėmes spalvos yra juoda, pilka, ruda. Tokių spalvų virtuves baldai yra gana dažnas pasirinkimas, tačiau madingiausi jie bus tada, kai bus vienspalviai. Visas baldas vienos spalvos, o ne pusė jo ruda, dar kokie nors geltoni apvadai ir pan. Tiesiog visi baldai virtuvei, esantys žemės spalvų, turėtų būti visiškai vienspalviai.

Vintažinės detalės

Atkreipkite dėmesį ir į tai, kad madinga virtuvėje itin masyvios vintažinės detalės. Pavzdžiui, didžiulis per vidurį stovintis stalas su karališkomis kėdėmis tarsi sostais. Taip pat į madą netikėtai ateina į žibalines lempas panašūs šviestuvai. Tikras mados klyksmas – didžiulis skardinis gartraukis, prabangiai pakabintas tarp paprastų spintelių. Jeigu anksčiau senovę atkartodavome interjere, kai visi minksti baldai, visi stalai, visos dekoro detalės būdavo tiesiog tą visada darančios. Tai dabar rinktis tenka kitaip. Vienas daiktas, vienas dalykas, viena ryški detalė, o visa kita tiesiog paprasta, turi atrodyti neišsiskiriančiai iš aplinkos. Jeigu nesate tokio sitliaus matę anksčiau, šiais metais tikrai vertėtų pabandyti.

Kilimai

Sezono iššūkis – taip galima būtų apibūdinti didžiulius indiškus kilimus, grįžtančius į mūsų namus, tačiau ne į svetainę, o į virtuvę. Austas tradiciniais metodais, kilimas čia atsiranda visiškai kitoks, turintis naują formą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *