Plaukų šalinimas lazeriu

Gražus kūnasKiekviena moteris nori turėti švelnią odą, kuri būtų glotni. Plaukeliai nepuošia nei vienos, neretai daugelis susiduria su tokia problema. Plaukelių šalinimas gali būti atliekamas įvairiais būdais. Galima naudotis kremais, kurie skirti depiliacijai, tai populiaru. Daugelis pasirenka skustuvus, procedūrą galima atlikti gana greitai, tačiau galite susižeisti. Nuskusti plaukeliai įvairiose kūno vietose gali greitai ataugti. Vasarą gali tekti tai daryti labai dažnai, jei norite, kad oda būtų glotni ir švelni. Neretai moterys tokiu būdu šalina plaukus nuo kojų, pažastyse, bikinį zonoje. Toks sprendimas greitas, tačiau laikinas. Plauku salinimas lazeriu leis jums mėgautis švelnia oda ilgesnį laiką. Procedūra nėra skausminga, atliekama gana greitai. Svarbu kreiptis į specialistus, kurie kokybiškai pašalins plaukus nepageidaujamose vietose. Šalinimas lazeriu atliekamas ne vienoje klinikoje ar grožio salone. Tai nėra, palyginus, labai brangu, galima teigti, kad tai gali sau leisti kiekvienas, kuris to nori.

Kaip šalinami plaukai lazeriu

Procedūra nėra sudėtinga, tai nekelia pavojaus. Jei bijote skausmo, neverta jaudintis, kadangi tai tikrai nesukelia skausmo. Procedūros metu sunaikinamas plauko folikulas. Jis neatsinaujina, todėl plaukai šalinami ilgam laikui. Kokybiškos procedūros atliekamos Sapiegos klinikoje, čia dirba patyrę ir atsakingi specialistai. Naudojama naujausia įranga, lazeris MeDioStar NEXT. Procesas vyksta spinduliavimo pagalba, spinduliuoja energija, kuri patenka į odą. Pasiekiama plauko šaknis, pigmentas melaninas. Vyksta spindulių absorbcija, karštis veikia ląsteles. Neretai didesnį ir geriau matomą plaukuotumą turi tamsesnės odos žmonės. Sapiegos klinikoje naudojama ASCLEPION technologija tikrai pagelbės. Galite nesibaiminti dėl pigmentacijos, su kuria neretai susiduriama. Naudojant modernius prietaisus to galima išvengti. Nepageidaujami plaukai pašalinami ir gretai tikrai neatauga, gali ir visiškai būti sunaikinti. Tai gali palengvinti gyvenimą daugeliui, oda bus švelni ir maloni. Sutaupysite laiko, kurį gali tekti gaišti dažnai ar netgi kas dieną.

Daugelis šiandieną, netgi savo grožio ir higienos sąskaita taupo. Plaukų šalinimas lazeriu iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nepigus malonumas, tačiau paskaičiuokite atidžiau. Kokios sumos išleidžiamos, pavyzdžiui, per kelis mėnesius depiliavimo priemonėms, skustuvams. Greičiausiai sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Mylėkite save ir pasirinkite tik tai, kas kokybiška ir ilgalaikiška. Niekas nesigaili pasirinkęs plaukų šalinimo lazeriu procedūras, žinoma, jei šalinama tikrai tose vietose, kur reikia. Artėjant šiltajam sezonui kiekvienas turėtų pasirūpinti savo oda ir plaukais, kurie auga ten kur jų galėtų ir nebūti. Visada maloniau, kada paplūdimyje ar kitoje vietoje jaučiatės gerai ir patogiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *