Ką kalba girgždančios durys

Jeigu jūsų namuose girgžda medines durys, tai nebus naujiena nei jums, nei kitiems. Pas beveik visus žmones anksčiau ar vėliau atsiranda senos medines durys, kurios garsiau už skambutį parduotuvėje, praneša, jeigu per jas kas nors įeina ar išeina.

Virtuvės durys

Langai ir durysJeigu esate namuose, galite suskaičiuoti, keik iš tiesų kartų per dieną einate į virtuvę, kiek kartų ten tenka atidaryti ir vėl uždaryti duris. Juk gali būti, kad durys girgžda dažniau, negu įsivaizduojate. Namuose gyvenantis žmoguose, juose dirbantis, visada suranda daugiau priežasčių ir galimybių nueiti į virtuvę. Pasidaryti puodelį kavos, pasiimti sumuštinį, pasišildyti arbatos, atsigerti vandens. Tad durys gali girgždėti nors ir kas valandą. Tuo tarpu, žmogus, kuris dirba biure, paprastai rečiau eina į virtuvėlę kavos, užkandžių ir vandens. Esant darbinėje aplinkoje žmonės visuomet maksimaliai save spaudžia, kad tik galėtų daugiau laiko padirbti, atlikti visas užsibrėžtas dienos užduotis. Tad ir su durų girgždėjimu nutinka įvairių situacijų, kartais jos gali girgždėti per dieną tiek pat kartų kaip ir namuose, tik skirtumas bus, kad namie medines durys bu varstomos vieno žmogaus, o darbe dešimties.

Tualeto durys

Su tualetu nepajuokausi. Šias duris atverti ir užverti tenka tiek kartų, kiek prireikia. Taigi, turbūt darbe dažniau sucyps būtent šios durys, ir tai nieko keisto nebus. Namuose jos taip pat veiks, tačiau galima pastebėti, kad ir žmonės namuose bus linkę tualete užsidaryti šiek tiek ilgesniam laikui. Taip dažnai būna dėl to, kad žmonės tiesiog nori tikrai ramiai atsipalaiduoti, šiais laikais daug kas eina į ten ir su telefonu bei mobiliuoju internetu rankose ir ten praleidžia šiokias tokias pertraukėles.

Gydytojos kabineto durys

Dar viena įdomi vieta, kur durys nuolat girgžda ir dėl to, kad žmonės jas varsto nuolat, ir dėl to, kad nėra pinigų naujoms durims, tai yra viešos valstybinės ligoninės ir poliklinikos. Iš tiesų, tik naktį būna ramybė, kai durys visiškai užrakintos ir niekam jau tada nereikia vaikščioti pirmyn ir atgal.

Parduotuvės durys

Su parduotuvės durimis paprastai viskas būna dvejopai. Arba tai šiuolaikiškas modernus prekybos centras, kuriame kuo puikiausiai viską padaro automatinės durys, arba sena kaimo parduotuvė, kur visada įeinant durys sugirgžda garsiau negu suskamba virš jų pakabintas varpelis. Taigi, jeigu tikrai norite žinoti, ar atėjo klientas, tiesiog įsiklausykite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *