Statybos prekės namams ( II dalis )

B-aTęsiame kiekvienam prieinamų statybos prekių parduotuvėje https://www.b-a.eu/ apžvalgą. Kokių dar statybinių medžiagų ir prekių verta įsigyti, norint gražiai suremontuoti, sutvarkyti ir restauruoti namus, sodybą ar kokį nors pastatą?

Kaminai ir jų sistemos

Koks gi namas be kamino? Kaminą vis dar įsivaizduojame kaip atvirukuose – raudonų plytų, gražiai išlindusį ant stogo viršaus. Tačiau realybėje kaminas yra kur kas daugiau. Tai visa sistema, kada kaminas yra ne tik tos plytos, bet ir jas gaubianti skarda ir ant viršaus uždėta papildoma skardos pastogė. Taip pat pačios kamino struktūros vidinės dažniausiai pagamintos iš labai kieto vamzdžio. Parduotuvėje galima įsiginti skirtingų gamintojų kaminų sistemų: FIBO, TONA, SCHIEDEL ir kitų.

Langai, durys, laiptai

Namo projekto brėžiniuose langai, durys ir laiptai tikrai turės savo specifinius skiriamuosius ženklus ir jūs šiuos dalykus puikiai pažinsite. Tačiau parduotuvėje gal net aiktelėsite. Tai, kas brėžinyje yra tik kelios linijos, realybėje išsilies į didžiulį asortimentą. Parduotuvėje rasite daugiau kaip pusšimtį skirtingų durų. Rinktis turėsite tikrai iš ko – ir žaliavos, ir spalvos, ir kainos, ir funkcijos. Nuo lauko iki tualeto durų. Durys turi ir savo stogelius, jeigu tai lauko durys. Todėl net ir juos galėsite įsigyti interneto parduotuvėje. Taip pat rasite ir tokius langų priedus kaip rankenas, užraktus, spynas. Langai ir palangės – svarbios vietos kiekvienam namui. Nuo jų priklauso ir namo energinis efektyvumas, ir namo estetika. Yra vietų, kur netgi labai griežtai reglamentuota kokie lauke gali matytis rėmai ir palangės. Tai įvairių nacionalinių parkų teritorijos, kuriose tokie dalykai yra tiksliai įvardinti. Čia pat galima įsigyti ir tai, kas jus paslėps nuo praeivių žvilgsnių, kai jie bandys pamatyti kažką viduje per langą. Tai įvairūs roletai, markizės, žaliuzės, rasite ir užuolaidas, tik jau kitame skyriuje.

Stogo dangos ir priedai

Stogdengiai galėtų išvardinti labai daug stogo konstrukcijų dalių, todėl jeigu dengiate stogą, veikiausiai jie patys jums ir pasakys, kokių dalių ir priedų jiems reikia. Savo smalsumui galite ir patys pasidairyti. Pamatysite, kad būna ne tik įvairių stogo dangų, bet ir plėvelių, kurios yra antikondensacinės, apsauginės, difuzinės, garso izoliacijos ar priešvėjinės. Jų gali prireikti ne tik dengiant stogą, bet ir apskritai konstruojant sienas.

Kitos statybinės medžiagos

Aišku, čia galima rasti ir įvairių metalo konstrukcijų, taip pat perdangų. Medžio plokštės yra viena iš pigesnių alternatyvų, norint padaryti pertvaras namuose ir neinvestuoti į storas sienas. Tuomet čia galima pirkti fanerą arba gipso kartono plokštę. Taip pat cemento drožlių, medžio drožlių, medžio plaušo ar orientuotų skiedrų plokštės. Jas atitinkamai dekoravus turėsite plonas ir privatumą saugančias sienas namuose.

Statybose pravers ir įvairūs glaistai bei sausi statybiniai mišiniai, taip pat klijai. Čia rasite keletą rūšių cementų, glaistų, gipso, kalkių, išlyginamųjų mišinių, įvairių cheminių priedų, reikalingų maišant cheminį mišinį ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *