Atverčiami telefonų dėklai

Šiandien tarp plataus pasirinkimo telefono dėklų, sunku nuspręsti, kurį išsirinkti ir kuris tiktų jūsų telefonui. Mat dėklai telefonams gali būti labai skirtingi, tačiau jų bendra savybė ir svarbiausias tikslas – tai apsaugoti jūsų telefoną nuo smūgių, juos absorbuoti ir užtikrinti, jog telefonui nukritus ant žemės nebus patiriama didelė žala. Nežinantiems kokių būna telefono dėklų, kuo jie skiriasi ir kurie garantuoja didžiausią apsaugą, apžvelgsime telefonų dėklus ir plačiau papasakosime apie atverčiamuosius dėklus.

Svarbiausias aspektas – apsauga

TelefonaiEsti trys pagrindinės telefonų dėklų grupės – tai silikoniniai, atvečiami bei įmaunami dėklai telefonams. Silikoniniai dėklai – tai viena populiariausių rūšių, mat silikonas yra malonios tekstūros, su šiuo dėklu telefonu ypatingai paprasta greitai naudotis ir jis siūlo begalę dizaino variacijų, todėl šie telefonų dėklai populiariausi jaunimo tarpe. Tačiau, kas liečia apsaugą, jie nėra labai saugūs, mat jie apsaugo tik telefono nugarėlę.

Atverčiami dėklai telefonams – tai didelę apsaugą garantuojantys dėklai, mat jie apsaugo ne tik nugarėlę, tačiau ir svarbiausią telefono detalę – ekraną, todėl nereikės pirikti papildomos saugesnės apsauginės plėvelės telefonui. Atverčiamų dėklų būna įvairių rūšių – specialios medžiagos, odiniai, įvairių spalvų, užsegimų, su kišenėlėmis ar be jų. Nors atverčiamų dėklų dizainas nėra toks platus, kaip silikoninių, tačiau galite pasirinkti raštus ir spalvą, kūrybingesni gali raštais atverčiamą dėklą pasidabinti patys. Galima pasirinkti tarp visiškau uždaro dėklo ir dėklo, kurio vienoje pusėje yra plėvelė pro kurią matosi laikas, gauta nauja žinutė ar įeinantis skambutis. Atverčiami telefonų dėklai gali turėti net kišenėles, kur galite įsidėti elektroninį viešojo transporto bilietą ar pažymėjimą. Tai išties puiki apsaugos bei dizaino sąjunga. Ją dažniausiai renkasi suaugę žmonės arba vyresni jaunuoliai.

Įmaunami dėklai, anksčiau buvę labai populiarūs, šiandien randami tik pas senyvo amžiaus žmones, mat juos išties nepatogu naudoti, kai turime tokias puikias alternatyvas.

O jei telefonų dėklai neišgelbėjo jūsų telefono ir jis sudužo, suskilo, na, ar tiesiog atsibodo, pasinaudokite http://www.telefonu-supirkimas.lt. Šiandien telefonų supirkims siūlo be galo geras kainas, todėl paskubėkite ir neškite ne tik dabartinį, bet ir visus senus turimus telefonus, nes kasdien jų vertė mažėja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *