Plaukimas baidarėmis su vaiku: saugumas – svarbiausia

Baidarės yra viena tų pramogų, kurios sulaukia vis daugiau dėmesio. Kodėl? Kadangi galima pasirinkti tinkamą maršrutą, kuris nebus per daug aktyvus, taip pat galima plaukti net ir tokiu atveju, jeigu nesate labai sportuojantis žmogus. Galiausiai, plaukimas Lakaja taip pat puikiai tinka ir tiems, kurie nori plaukti su vaikais, taigi – viskas kiekvieno patogumui ir tuo pačiu smagiam laiko praleidimui.

Plaukimas su vaiku dažniausiai reikalauja tam tikrų smulkmenų įvertinimo, kurios gali garantuoti, kad tikrai tiek mažasis bus saugus, tiek tėveliai bus ramūs, kad viskas – pagal poreikius.

Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie padės būti ramiu tiek dėl maršruto pasirinkimo, tiek dėl saugumo.

Lakajos upe· Pirmiausia siūlome atsakingai rinktis baidares. Bene geriausias pasirinkimas yra tokios, kurios yra trijų vietų. Tokiu atveju tėveliai arba kiti suaugę asmenys gali būti i abiejų pusių, o vaikas – per vidurį. Dažniausiai toks plaukimo tipas laikomas pačiu saugiausiu.

· Taip pat nepamirškite, kad visi plaukimo dalyviai taip pat turi būti su liemenėmis, kurios reikalingos didesnei apsaugai. Net ir tokiu atveju, kai plaukiama labai ramiu vandens telkiniu – daugiau apsaugos visada yra geras pasirinkimas.

· Žinoma, plaukiant su vaiku labai svarbu atsakingai rasti labiausiai tinkamą maršrutą. Kaip jau minėjome – plaukimas Lakaja yra geras pasirinkimas. tokiu atveju rekomenduojama baidarių nuoma Aukštaitijoje, kurią siūlo ne vienas nuomos punktas.

· Taip pat pasirūpinkite gėrimais bei užkandžiais, kurie net ir trumpo plaukimo metu dažniausiai labai reikalingi. Paprasčiausiai pietūs tokio tipo vietoje – suteikia labai daug smagumo, tad siūlome išbandyti.

· Plaukiant reikalinga ir tinkama apranga, kuri gali padėti puikiai jaustis bet kokiu oru. Tokiu atveju siūlome neperšlampamus drabužius, kurie leis visada gerai jaustis. Juk niekada negalite būti tikras, ar neužklups lietus arba neapvirs baidarė.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje suteikia galimybę kiekvienam mėgautis plaukimu ir tuo pačiu atrasti baidarių malonumus. Tai pramoga, kuri puikiai tinka plaukimui su vaikais. Su savimi galima pasiimti net ir augintinius. Svarbiausia pasirūpinti visų jų saugumu, kad plaukimas būtų smagus kaip kad niekada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *