Kaip fiziškai įsikuria interneto parduotuvės?

Apie interneto parduotuves sprendžiame pagal tai, ką matome jų interneto puslapyje, tačiau juk čia ir fiziškai yra tikrai dalykų, kuriuos tenka nuveikti. Tad neretai nuomoja patalpas prekybai Kaune ne tik fizinėms, bet ir interneto parduotuvėms. Kaip gali atrodyti jos iš vidaus? Yra keletas skirtingų modelių, o ta pati intereto parduotuvė galbūt turės kelis padalinius su skirtingais modeliais, arba savo verslo raidos metu pereis kelias skirtingas pakopas.

Aptarnaujančio personalo biuras be lankytojų

Jaukios patalpos versluiViena iš pakopų arba pardavimų tipų – tai tiesiog prekyba internetu, be galimybės apsilankyti kažkokiame biure, kur aptarnaujami klientai. Taigi, tokiame biure dirba koks nors vienas ar keli programuotojai, vadybininkai, užsakinėtojai, kažkas, kas administruoja puslapio tekstus ir pan. visa vadyba vyksta iš šio ofiso, dar čia yra žmonių, kurie atsiliepinėja į telefono skambučius. Tai – mažiausiai darbuotojų reikalaujantis ir pigiausias internetinės parduotuvės biuras.

Sandėlis

Tačiau kad ir koks būtų biuras, būtinai turi būti ir sandėlis. Taigi, jam taip pat reikia patalpų ir jose dirbančių darbuotojų, kurie priima ir išduoda prekes. Sandėlio patalpos gali būti didesnės, tačiau jos paprastai ir būna tokiose vietovėse, kur aplink tik kiti sandėliai. Tad tokioje vietoje galbūt ir jūsų bus prekių sandėlis, visai kitur negu bus jūsų biuras.

Prekių išdavimo punktai, lankytojų salonai

Kitas populiarus ir gal net populiariausias tarp sėkmingų parduotuvių modelis – tai biurai, kuriuose dirba anksčiau visi paminėti žmonės, o taip pat ir vyksta gyvas žmonių aptarnavimas. Netgi gali būti kažkoks parduotuvės tipo kambarys, kur iškart galima imti ir pirkti. Tačiau dažniausiai atėję į tokią patalpą, išsimušate talonėlį dėl prekės atsiėmimo ir laukiate savo eilės. O tuomet jus aptarnauja, atsiimate pirkinį, galbūt už jį taip pat ir tenka susimokėti. Tokius salonus turi dauguma sėkmingai dirbančių interneto parduotuvių. Tam reikalingas kur kas didesnis biuras, o taip pat ir prie jo prijungtos patogios sandėlio patalpos, kur būtų sandėliuojamos tos prekės, kurias per ateinančias porą dienų turi atsiimti klientai.

Darbas iš namų (labai smulkios įmonės)

Kai įmonė dar tik pradeda savo veiklą, kai dar nėra aiškumo, tuomet gali būti tai ir darbas iš namų, savo smulkias prekes laikant kažkur laisvose patalpose. Tačiau vėliau tai vis tiek galiausiai turi peraugti ir į pilnavertį saloną, normalius biurus ir plėtrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *